Królowa małżonka Camilla z siostrą. Uderzające podobieństwo. Annabel ma nawet taką samą fryzurę

Królowa małżonka Camilla zjawiła się na imprezie z okazji wręczenia Nagrody Bookera w londyńskim Round House. Żona króla Karola III bardzo rzadko występuje publicznie ze swoją siostrą. Młodsza o dwa lata Annabel Elliot wygląda jak jej bliźniaczka.

Królowa małżonka Camilla po śmierci królowej Elżbiety wspiera męża, króla Karola i znacznie częściej pojawia się publicznie. W poniedziałek, 17 października arystokratka uświetniła prestiżowe wydarzenie, jakim jest ceremonia wręczenia Nagrody Bookera. Nie jest tajemnicą, że Camilla Parker-Bowles jest znana z zamiłowania do literatury. Królewska małżonka bardzo rzadko pojawia się w towarzystwie młodszej siostry. Tym razem zrobiła wyjątek i zabrała Annabel Elliot na wydarzenie. Podobieństwo widać na pierwszy rzut oka. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Wszyscy znają króla Wielkiej Brytanii. A kto zasiada na tronie Belgii czy Danii? Monarchie w Europie

Zobacz wideo Król Karol i królowa Camilla przybyli do Pałacu Buckingham

Królowa małżonka Camilla zabrała młodszą siostrę na imprezę. Co za podobieństwo 

Królowa małżonka Camilla wyglądała olśniewająco na imprezie w londyńskim Round House. Tego wieczora postawiła na czarną koronkową sukienkę koktajlową Fiony Clare i diamentowe kolczyki Van Cleef & Arpels. Za nią można było zauważyć 73-letnią Annabel, która wybrała czarny garnitur i śnieżnobiałą koszulę. Podobieństwo między siostrami jest uderzające. Obie są blondynkami, kolor włosów Annabel odrobinę różni się od tego, który ma Camilla, ale obie od lat są wierne temu samemu cięciu. 

Królowa małżonka Camilla zabrała młodszą siostrę na imprezę. Co za podobieństwoKrólowa małżonka Camilla zabrała młodszą siostrę na imprezę. Co za podobieństwo Fot. East News

Camilla Parker-Bowles ostatni raz w towarzystwie młodszej siostry była widziana w 2019 roku. Była wówczas księżną Kornwalii. 

Królowa małżonka Camilla zabrała młodszą siostrę na imprezę. Co za podobieństwoKrólowa małżonka Camilla zabrała młodszą siostrę na imprezę. Co za podobieństwo Fot. East News

Więcej zdjęć młodszej siostry królowej małżonki Camilli w galerii na górze strony. 

Kim jest Annabel Elliot? Młodsza siostra królowej małżonki Camilli

Annabel Elliot jest cenioną projektantką wnętrz i bizneswoman z 30-letnim stażem. Jest  współzałożycielką antykwariatu w Gillingham i sklepu wnętrzarskiego Talisman. W 2014 roku "The Daily Telegraph" uznał ją za piątą najbardziej wpływową projektantkę wnętrz w Wielkiej Brytanii. Annabel jest szczęśliwą żoną. W wieku 23 lat poślubiła Simona Elliota, syna sir Williama Elliota, marszałka lotnictwa. Doczekali się trójki dzieci: urodzonego w 1977 roku Bena, młodszej o dwa lata Alice i Catherine, która przyszła na świat w 1981 roku.

Wy również widzicie uderzające podobieństwo? 

Więcej o:
Copyright © Agora SA