Nieporozumienie w "Pytaniu na śniadanie". Tomasz Kammel nie był w stanie dokończyć wypowiedzi. Nagle mu przerwano

W "Pytaniu na śniadanie" doszło do dziwnej sytuacji. Sobotnie wydanie śniadaniówki okazało się nie być szczęśliwe dla Tomasza Kammela.

W ostatnim czasie wyjątkowo dużo kuriozalnych sytuacji można zauważyć w "Pytaniu na śniadanie". 14 października serię pomyłek zaliczyli Łukasz Nowicki i Małgorzata Opczowska, a następnego dnia bohaterem dziwnego wydarzenia stał się Tomasz Kammel. Zobaczcie, co mu się przytrafiło. 

Anna-Maria SiekluckaSieklucka pochwaliła się apartamentem. W salonie konsola

Zobacz wideo Marzena Rogalska o "PnŚ". Kammel się do niej nie odzywa

Wpadka w "Pytaniu na śniadanie". Tomasz Kammel zdjęty z wizji

Sobotnie wydanie "Pytania na śniadanie" Tomasz Kammel prowadził w towarzystwie Izabelli Krzan. W momencie, w którym prezenterka krótko wyjaśniła, o czym będzie następny reportaż i kto się w nim pojawi, jej partner chciał opowiedzieć o tym nieco więcej. Nie było mu jednak dane rozwinąć myśli, ponieważ gdy próbował coś powiedzieć, wydawca puścił materiał wideo. W tle było jeszcze słychać głos dziennikarza.

Tomasz KammelTomasz Kammel Screen: tvp.pl

Najwyraźniej Kammel i produkcja nie dogadali się, w jaki sposób ma się odbyć zapowiedź. Wpadka ta jednak nie umknęła uwadze widzów. Programy na żywo rządzą się swoimi prawami. Potknięcia zdarzają się prowadzącym je osobom, produkcji, a także zaproszonym do studia gościom. 

"Pytanie na śniadanie". Oberwało się produkcji 

Na początku października w sieci pojawiły się nieprzychylne komentarze pod adresem twórców programu. Widzowie byli oburzeni, że pomimo niesprzyjającej pogody, odcinki "Pytania na śniadanie" wciąż są nagrywane w studiu plenerowym.

W październiku poranny program na dworze? To w ramach oszczędności czy testowania prowadzących, jak sobie poradzą w pracy, w ekstremalnych warunkach?
Ja się dziwię, że oni jeszcze nie schodzą na zapalenie płuc, prowadząc program na otwartym terenie w taki ziąb - czytamy na Facebooku.

Na razie jednak produkcja nie wzięła sobie do serca słów widzów. 

Marta Surnik i Tomasz Kammel"PnŚ". Widzowie oburzeni. Trudne warunki przyćmiły debiut nowej prowadzącej

Więcej o: