Przygnębiona Katarzyna Warnke na ściance. Widać, że nie jest jej łatwo

Katarzyna Warnke często pojawiała się z Piotrem Stramowskim na ściankach. Tym razem podczas całej imprezy się unikali. Była sama i smutna.

W nocy z 11 na 12 października w mediach społecznościowych Katarzyny Warnke i Piotra Stramowskiego pojawiło się oświadczenie, w którym poinformowali, że po sześciu latach małżeństwa postanowili się rozstać. Już kilka dni wcześniej media rozpisywały się o doniesieniach na temat rozpadu związku aktorki i aktora.

Smutna Katarzyna Warnke pozuje na ściance

Tego wieczora Katarzyna Warnke zapozowała w długiej przeźroczystej sukience zdobionej czarnymi piórami, którą zestawiła ze szpilkami na platformie. Choć całość robiła piorunujące wrażenie, a aktorka ze wszystkich sił starała się jak najlepiej zaprezentować na ściance, jeden szczegół od razu zwracał uwagę. Na jej twarzy widać smutek, który może mieć związek z zakończeniem wieloletniego związku z Piotrem Stramowskim. On również pojawił się na imprezie Party, jednak - w przeciwieństwie do poprzednich eventów - nie towarzyszył jej na ściance. 

Party Fashion Night 2022Party Fashion Night 2022 KAPiF.pl / KAPiF.pl

Smutną Katarzynę Warnke obejrzycie na zdjęciach w naszej galerii. 

Jeszcze kilka dni temu aktorka zaprzeczała kryzysowi w małżeństwie z Piotrem Stramowskim. Według naszego informatora podczas imprezy Party para bardzo siebie unikała. Zachowywali się, jakby się nie znali. W pewnym momencie aktor miał biec w kierunku żony, jednak całkowicie ją ominął i przywitał się z zupełnie kimś innym.

Trochę udawali, że się nie znają - Piotr w pewnym momencie pobiegł w jej kierunku, ale zupełnie ją ominął i przywitał się z kimś innym. Czuć było napiętą atmosferę - zdradza jeden z gości Party Fashion Night.

Zobacz też: Katarzyna Warnke ma nastoletniego syna? Mówi się o tym od lat

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.