Wiesław z "Tańca z Gwiazdami" ma kolejnego wnuka. Chwalił się nim. Urocze nagranie trafiło do sieci

Wiesław Nowobilski, uczestnik "Tańca z Gwiazdami", kilka miesięcy temu powitał na świecie piątego wnuka. Produkcja udostępniła nagranie, na którym widzimy, jak chwali się kolegom z planu "Nasz nowy dom" radosną nowiną.

Wiesław Nowobilski to uczestnik aktualnej edycji "Tańca z Gwiazdami". Partneruje mu Janja Lesar, a para wyrasta z odcinka na odcinek na faworytów do zdobycia Kryształowej Kuli. Udział uczestnika był na początku dla wielu zaskoczeniem, bowiem Wiesław jest kierownikiem budowy w programie "Nasz nowy dom". Jednak szybko zdobył sympatię widzów, dzięki którym nadal prezentuje taneczne umiejętności w show Polsatu.

Jamala, Oceana"TzG". Nie tylko Jamala. Te zagraniczne gwiazdy podbijały taneczny parkiet

Zobacz wideo Zobaczcie, co mówiła

"Taniec z Gwiazdami". Wiesław niedawno powitał na świecie kolejnego wnuka

Nic więc dziwnego, że życie prywatne Nowobilskiego zaczęło coraz bardziej interesować widzów. W ostatnim odcinku "Tańca z Gwiazdami" na parkiecie pojawiła się także żona pana Wiesława. Barbara Nowobilska jest dość aktywna w mediach społecznościowych i chętnie publikuje zdjęcia z mężem, które możecie zobaczyć w naszej galerii na górze strony. Wiemy także, że Nowobilscy mają gromadkę wnuków, a najmłodszy z nich pojawił się na świecie kilka miesięcy temu.

Zobacz też: Katarzyna Dowbor ma wielką willę pod Warszawą. Zielony ogród, w kuchni odnowione meble, a w jadalni... Sami zobaczcie!

W lipcu Polsat na swoim portalu umieścił fragment programu "Nasz nowy dom", na którym widzimy, jak kierownik budowy dzieli się radością z przyjaciółmi z ekipy zdjęciem malucha. Pokazał też kadr do kamery.

Muszę się wam pochwalić, że urodził mi się piąty wnuk, drugi chłopak - mówił.

Chłopiec to drugie dziecko syna pana Wiesława i pani Barbary, Kacpra. Dumny dziadek złożył na antenie programu także życzenia rodzicom.

Krzysztof Ibisz, Beata Chmielowska-OlechIbisz ze starymi zębami, Werner z ciemnymi lokami. Tak prezenterzy wyglądali 15 lat temu

Niestety Wiesław Nowobilski nie jest zbyt aktywny w mediach społecznościowych. Być może jednak pod wpływem sympatii, jaką obdarzyli go widzowie Polsatu, niedługo to zmieni.

Więcej o: