"Taniec z Gwiazdami". Żona Wiesława Nowobilskiego publikuje w sieci prywatne zdjęcia. Wiele mówią o ich relacji

Wiesław Nowobilski w "Tańcu z Gwiazdami" podbija zarówno parkiet, jak i serca widzów. Kto jest wybranką jego serca od 30 lat? Kierownik budowy z programu "Nasz nowy dom" wraz z żoną doczekali się już wnucząt.

Widzowie Polsatu doskonale kojarzą Wiesława Nowobilskiego z programu "Nasz nowy dom". Kierownik budowy zdobył sympatię widzów do tego stopnia, że produkcja "Tańca z Gwiazdami" postanowiła zaprosić go na parkiet, gdzie towarzyszy mu Janja Lesar. W prywatnym życiu u boku Wiesława stoi jednak inna kobieta - pani Barbara.

Zobacz wideo Czy Edyta Zając jest zazdrosna o tancerkę Michała Mikołajczaka?

Karolina Pisarek odpadła z 'Tańca z Gwiazdami'. Widzowie podzieleni"TzG". Widzowie zażenowani werdyktem. Domagają się, by odpadła inna para

Kim jest żona Wiesława Nowobilskiego? Barbara Nowobilska to rodzinna osoba

Barbara Nowobilska wystąpiła u boku męża w jednym z odcinków "Tańcu z Gwiazdami". Widzowie momentalnie zaczęli komentować, że między parą widać ogromne uczucie i zaufanie. W komentarzach na Instagramie czytamy:

Jak pięknie patrzy na swoją żonę. Miłość czyni taniec jeszcze lepszym. Wszystkiego najlepszego i wesołego tańca.
Bardzo lubię pana Wiesia, uśmiech, brak parcia na szkło i dobry taniec - dla mnie dziesiątka. Razem z żoną wyglądają cudownie.
Cudownie się na nich patrzy! Widać, że tworzą zgodne i udane małżeństwo - twierdzą internauci.

O rodzinie Wiesława Nowobilskiego wiadomo jednak stosunkowo niewiele. Pewne jest jednak, że budowlaniec jest w szczęśliwym związku małżeńskim z Barbarą Nowobilską już od 1991 roku. Para w zeszłym roku, a dokładnie 12 października, obchodziła zatem perłowe gody. Z Facebooka pani Barbary można łatwo wywnioskować, że jest niezwykle rodzinną osobą. Na jej profilu nie brakuje zdjęć dzieci czy wspólnych z mężem.

Mężczyzna z wykształcenia jest budowlańcem. Uczył się w Zespole Szkół Drzewnych w Kalwarii Zebrzydowskiej. W 2004 roku uruchomił własną firmę budowlaną.

Wiesław Nowobilski"Taniec z Gwiazdami". Nowobilski odchodzi z programu? "Zaczyna mu brakować sił"

Kibicujecie Wiesławowi w "Tańcu z Gwiazdami"? 

Więcej o: