Rozenek opowiedziała o traumatycznej sytuacji. "Poczuł, że musi mi pokazać, kto tu rządzi"

"Koło Plotka" wraca! Gwiazdą najnowszego odcinka była Małgorzata Rozenek. Podzieliła się z nami nie tylko ciekawymi informacjami o sobie, ale także zdradziła, co sądzi na temat obecnej sytuacji na świecie.

Wasz ulubiony format Plotka powraca! W nowym sezonie kołem zakręcą największe gwiazdy polskiego show-biznesu, a pytania będą jeszcze bardziej pikantne. W pierwszym odcinku gościliśmy samą Małgorzatę Rozenek, która przed naszą kamerą wyjawiła kilka ciekawych sekretów...

Małgorzata Rozenek należy do grona osób, które chętnie dzielą się ciekawostkami z życia prywatnego. Prowadząca "Dzień dobry TVN" regularnie publikuje w mediach społecznościowych nie tylko kulisy swojej pracy, ale także pokazuje zdjęcia i nagrania, na których możemy zobaczyć, jak wygląda jej codzienność. Okazuje się jednak, że są pewne rzeczy, których do tej pory o niej nie wiedzieliśmy.

Tomasz KammelTomasz Kammel ma elegancki apartament w centrum stolicy. Sypialnia jak z hotelu

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek-Majdan zagrała w Koło Plotka. "Jestem zodiakarą"

Małgorzata Rozenek zagrała w Koło Plotka. Co nam zdradziła? 

Zapytaliśmy Małgorzatę Rozenek, co chciałaby skasować, gdyby miała taką możliwość. Żona Radosława Majdana podeszła do tego pytania poważnie i powiedziała, że pragnie, aby na świecie panował pokój. 

Zdecydowanie wojnę bym skasowała, gdybym miała możliwość. Wiem, że brzmię teraz jak kandydatki biorące udział w wyborach Miss, ale uważam, że to jest coś, czego najmniej potrzebujemy. Obecna sytuacja pokazuje, że dzieje się to bardzo blisko nas - wyjaśniła Rozenek.

Co ciekawe, "Perfekcyjna" zdradziła, że zanim przyjechała do naszej redakcji, wcześniej była w Sejmie (zdjęcia znajdziecie w naszej galerii), aby poruszyć ważne dla niej kwestie. Warto przypomnieć, że temat metody in vitro jest Rozenek wyjątkowo bliski, ponieważ właśnie dzięki niej na świecie pojawili się jej synowie. 

Oprócz tematów związanych z polityką pojawiło się również kilka historii i anegdot z życia Małgorzaty Rozenek. Między innymi prowadząca "Dzień dobry TVN" opowiedziała o traumatycznej sytuacji z dzieciństwa.

Raz w życiu mój tata zrobił mi traumę dotyczącą jedzenia. Nagle poczuł, że musi mi pokazać, kto tu rządzi. Kazał mi zjeść flaczki (...). Powiedział, że dopóki ich nie zjem, nie odejdę od stołu. Siedzieliśmy tam 16 godzin.

Rozenek zdradziła nam także, co kiedyś usłyszała od wróżki oraz powiedziała, czego się boi. Całą rozmowę możecie posłuchać w zamieszczonym u góry strony wideo.

Małgorzata Socha, Martyna WojciechowskaKurdej-Szatan i Przetakiewicz zaszalały z wystrojem kuchni. Podgląfamy wnętrza

Więcej o: