To on skradł serce Cichopek. Była gotowa wyprowadzić się z Polski

Rozstanie jednej z najpopularniejszych par w show biznesie, Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela było bardzo medialne. Jednak mało kto wie, że przed laty aktorka była zakochana po uszy w tajemniczym studencie z Wiednia. To z nim planowała przyszłość. Chciała nawet wyprowadzić się z kraju.

Katarzyna Cichopek rozpoczęła swoją karierę w młodym wieku. Gdy miała zaledwie 17 lat zaczęła grać w serialu "M jak Miłość", dzięki czemu zyskała ogromną popularność. W międzyczasie aktorka miewała także zawirowania miłosne. Pierwszym poważnym partnerem celebrytki był student z Wiednia. 

Zobacz wideo Katarzyna Cichopek na planie nowego sezonu "You Can Dance"

Katarzyna Cichopek. Pierwsza poważna miłość

Tajemniczego Mateusza, Katarzyna Cichopek znała od lat. Ich miłość rozkwitła podczas krótkiego pobytu w Austrii. Spędzili ze sobą całe lato. On zdecydował się zostać w Wiedniu, tam studiował architekturę. Ona wróciła do Polski.

Mam chłopaka. Widzimy się dwa, trzy razy w miesiącu, codziennie do siebie dzwonimy. Fajnie, że wymyślono internet - mówiła przed laty Katarzyna Cichopek w wywiadzie dla "Rewii".

Katarzyna Cichopek nie ukrywała wtedy, że wiąże z nim swoją przyszłość. Otwarcie snuła plany i opowiadała o związku. 

Już myślę o przyszłości, zbieram pieniądze na mieszkanie. Mateusz o tym nie myśli, ale to wynika z różnicy kulturowej. Na zachodzie Europy prawdziwa dorosłość rozpoczyna się dopiero po zakończeniu studiów - powiedziała wówczas w rozmowie z magazynem.

Aktorka dla ukochanego rozważała także przeprowadzkę z Polski do Wiednia. Jednak ta decyzja wiązałaby się z utratą roli w "M jak Miłość". Mimo wieloletniej znajomości, związek Katarzyny Cichopek nie przetrwał próby czasu i długiej rozłąki. 

Katarzyna Cichopek małżeństwo z Marcinem Hakielem

W 2008 roku Katarzyna Cichopek dostała propozycję wzięcia udziału w "Tańcu z Gwiazdami". Na planie programu tanecznego, poznała byłego męża Marcina Hakiela. Para szybko się pobrała. Doczekali się razem dwójki dzieci, syna Adama i córki Heleny. Związek prezenterki i tancerza rodził się na oczach mediów. Losy małżeństwa były uważnie śledzone, para sama chętnie opowiadała o miłości i rodzinie. W marcu tego roku wydali oświadczenie o rozstaniu, w sierpniu dostali rozwód. Katarzyna Cichopek obecnie skupia się na karierze. Myśli także o zmianie nazwiska. Natomiast jej były mąż niejednokrotnie podkreślał, że jego kolejne związki nie będą już aż tak medialne. 

Zdjęcia z młodości Katarzyny Cichopek znajdziecie w naszej galerii. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.