Marcin Hakiel pozuje z nową ukochaną. Tajemnicza blondynka może pochwalić się perfekcyjną sylwetką

Marcin Hakiel pochwalił się kolejną fotografią, na której pozuje w towarzystwie nowej ukochanej. Wybranka tancerza może pochwalić się perfekcyjną figurą.

Marcin Hakiel znów jest zakochany. Odnalazł szczęście u boku tajemniczej blondynki. Nowa partnerka byłego męża Katarzyny Cichopek coraz częściej pojawia się na jego instagramowym profilu. Ostatnio tancerz opublikował kolejne wspólne zdjęcie. Wzrok przyciąga nienaganna sylwetka jego wybranki.

Zobacz wideo Katarzyna Cichopek przerwała milczenie! Mówi o Hakielu i dzieciach

Marcin Hakiel pozuje z nową ukochaną. Tajemnicza blondynka może pochwalić się perfekcyjną sylwetką

Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek ogłosili rozstanie w marcu po 17 wspólnie spędzonych latach. Rozwód pary odbył się w sierpniu. Teraz byli małżonkowie układają sobie życie na nowo. Tancerz coraz śmielej pokazuje się w towarzystwie nowej ukochanej. Ostatnio opublikował na Instagramie kolejne wspólne zdjęcie.

Pani jesień - napisał na InstaStories.

Marcin Hakiel z partnerkąMarcin Hakiel z partnerką Instagram/ marcinhakiel

Uwagę zwracają nie tylko jesienna sceneria i szczery uśmiech na twarzy Marcina Hakiela, ale przede wszystkim perfekcyjne sylwetka wybranki byłego męża gwiazdy "M jak miłość". Jakiś czas temu tancerz oznajmił, że jego partnerka nie zamierza pokazywać twarzy w mediach społecznościowych.

Moja kobieta podjęła decyzję o niepokazywaniu twarzy, co nie znaczy, że czasem nie wstawię wspólnego zdjęcia. Żyję według prostych zasad, pokazuje prawdę, co to uznam za stosowne do upublicznienia. Będę wdzięczny za nieatakowanie się na moim profilu, szanujmy się! Każdy ma prawo do swojej opinii, każdy żyje według swoich wartości - napisał pod jednym z postów.

Myślicie, że partnerka Marcina Hakiela zmieni zdanie i wkrótce zobaczymy jej twarz na Instagramie tancerza? Więcej zdjęć pary znajdziecie w naszej galerii na górze strony.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.