Księżna Kate zachwyciła modnym płaszczem. Później... weszła za bar!

Książę William i księżna Kate wybrali się z wizytą do Irlandii Północnej. Tam spotkali się z przedstawicielami organizacji charytatywnych i społecznych. Książęca para wzięła też udział w barmańskim pojedynku.

Książę William i księżna Kate wrócili już do pełnienia swoich obowiązków jako reprezentanci brytyjskiej rodziny królewskiej. Para wybrała się z jednodniową wizytą do Irlandii Północnej. Tam spotkali się z przedstawicielami różnych organizacji społecznych. Mieli także okazję wziąć udział w konkursie barmańskim. 

Britain RoyalsKsiężna Kate złożyła wizytę na oddziale położniczym

Zobacz wideo Książę William i księżna Kate w pierwszym wystąpieniu po pogrzebie królowej Elżbiety II. Oboje nadal w czerni

Książę William i księżna Kate wybrali się do Irlandii Północnej. Wzięli tam udział w barmańskim pojedynku

Księżna Kate prezentowała się doskonale w jedwabnej bluzce marki Winser London i dopasowanym do niej niebieskim płaszczu od Alexandra McQueena. Do tego dobrała jeszcze eleganckie, granatowe spodnie. Uzupełnieniem stylizacji były kolczyki Missoma z recyklingu i torebka DeMellier London. 

księżna Kateksiężna Kate Fot. Tim Rooke/Shutterstock

Zajrzyj do galerii na górze strony. Tam znajdziesz więcej zdjęć.

Podczas wizyty w Trademark książę i księżna Walii zostali zaproszeni do wzięcia udziału w wyścigu barmańskim. Ich zadaniem było jak najszybsze przygotowanie określonego drinka. Książęca para ochoczo zabrała się do pracy, a Kate posyłała fotoreporterom uśmiechy zza baru. Ostatecznie pojedynek wygrał książę William. 

księżna Kateksiężna Kate Fot. Phil Noble/Pool/Shutterstock

Podczas wizyty w Belfaście książę William i księżna Kate mieli okazję także spotkać się z przedstawicielami organizacji PIPS Charity, która zapewnia pomoc osobom, które rozważają bądź rozważały samobójstwo. Odwiedzili także młodzieżową organizację charytatywną, która wspiera młodych ludzi doświadczających społecznych problemów w miejscowości Carrickfergus w harbstwie Antrim. Książę i księżna Walii otrzymali tytuły barona i baronowej Carrickfergus od Elżbiety II po swoim ślubie w 2011 roku. 

Książę Harry odrzucił propozycję pojednania z bratem. W jednej kwestii nie mógł mu zaufaćKsiążę Harry odrzucił propozycję pojednania z bratem. Nie mógł mu zaufać

Więcej o: