Księżna Kate zawitała na oddziale położniczym w żółtej midi. Klasa! Patrzymy na kolczyki. Znamy cenę

Kate pierwszy raz jako księżna Walii miała okazję pełnić obowiązki królewskie w pojedynkę. Na oddziale położniczym zachwyciła w żółtej midi. Klasa!

Księżna Kate wraca do pełnienia obowiązków po śmierci królowej Elżbiety II. 5 sierpnia po raz pierwszy jako księżna Walii miała okazję samodzielnie wybrać się z wizytą do Royal Surrey County Hospital na oddział położniczy, gdzie rozmawiała z pracownikami placówki. Opowiedziano jej o pomocy, jaką zapewniają kobietom w ciąży i matkom. Patrzymy na stylizację księżnej. 

Zobacz wideo Książę William i księżna Kate w pierwszym wystąpieniu po pogrzebie królowej Elżbiety II. Oboje nadal w czerni

Księżna Kate zachwyca w żółtej sukience podczas wizyty na oddziale położniczym

Jesienny klimat daje się odczuwać coraz bardziej, co skłoniło księżną Kate do zrezygnowania z letnich kolorów w garderobie. Podczas wizyty w szpitalu miała na sobie żółtą, plisowaną midi ze srebrną klamrą z najnowszej kolekcji Karen Millen wartą 1200 złotych. Zestawiła ją z granatową kopertówką Emmy London za 2200 złotych i szpilkami Rupert Snderson za 1500 złotych. Całość dopełniła drobnymi kolczykami o kształcie łezki od Emily Mortimer, za które trzeba zapłacić niemal 4500 złotych. Trzeba przyznać, że jak zwykle prezentowała się niezwykle elegancko.

Britain RoyalsBritain Royals Fot. Alastair Grant / AP Photo

Książę William i księżna Kate odziedziczyli wyjątkową posiadłość 

W ciągu ostatniego miesiąca wychodzą kolejne nowinki dotyczące rodziny królewskiej. Po śmierci królowej Elżbiety przyszedł czas na zmiany w pełnieniu funkcji, ale również dziedziczenie. Okazuje się, że książę William i księżna Kate stali się właścicielami Llwynywermod, ulubionej posiadłości króla Karola III. Mieści się ona na obrzeżach Myddfai w Walii, a monarcha uwielbiał spędzać tam wolny czas, szczególnie w okolicach marcowego dnia św. Dawida.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.