Julia Wieniawa nie mogła powstrzymać drżenia w głosie. Jest wstrząśnięta życiową sytuacją znajomego

Julia Wieniawa opublikowała nowe InstaStories, na którym nie mogła opanować emocji i drżenia w głosie. Aktorka poinformowała, że jej znajomy i uznany polski fotograf zachorował na nowotwór kręgosłupa. Zaapelowała do fanów z prośbą o pomoc.

Julia Wieniawa jest jedną z najpopularniejszych aktorek młodego pokolenia. Nie tylko występuje na ekranie i śpiewa, a także prowadzi własny biznes. Aktorka na Instagramie zgromadziła ponad dwa miliony obserwatorów. Na najnowszym InstaStories zwróciła się do nich z prośbą o pomoc. Nie miała dobrych informacji do przekazania. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Anja Rubik na pierwszą sesję przyszła z mamą, a Mateusz Damięcki myślał, że odpadł na starcie. Tak rozpoczęli kariery

Zobacz wideo Julia Wieniawa kocha bawić się modą. "Można mieszać wszystko"

Julia Wieniawa wstrząśnięta. Jej znajomy walczy z nowotworem. Aktorka zwróciła się do fanów

Julia Wieniawa nie kryła emocji, gdy z samego rana odezwała się do fanów na Instagramie. Wyznała, że u jej znajomego, Marcina Klabana, zdiagnozowano nowotwór kręgosłupa. Celebrytka podkreśliła, że fotograf odpowiadał za jej pierwszą okładkę w magazynie i wiele następnych. 

Dotarła do mnie wstrząsająca informacja. Mój serdeczny znajomy, przezdolny fotograf, który odpowiedzialny jest za większość moich okładek w magazynach i za moją pierwszą okładkę w magazynie "Glamour", jest bardzo ciężko chory. Zdiagnozowano u niego nowotwór kręgosłupa i potrzebuje naszego wsparcia - zaczęła aktorka.

Julia Wieniawa wstrząśnięta. Jej znajomy walczy z nowotworem. Aktorka zwróciła się do fanówJulia Wieniawa wstrząśnięta. Jej znajomy walczy z nowotworem. Aktorka zwróciła się do fanów Fot. Instagram/ juliawieniawa

Wieniawa udostępniła link do zbiórki i zwróciła się bezpośrednio do fotografa, dodając mu otuchy.

Marcin, jestem z tobą całym sercem. Będzie ok - dodała.

Jak można przeczytać na stronie zbiórki, fotograf ma już za sobą skomplikowaną operację usunięcia części kręgosłupa, zastąpienia go implantem, a także usunięcia żebra i guza. Czeka go jednak długa rehabilitacja i dalsze leczenie onkologiczne. Jak do tej pory udało się uzbierać ponad sto tysięcy złotych. 

27 sierpnia br. Marcin wyjechał w ukochane Bieszczady. Podczas schodzenia z gór "źle stanął", poczuł silny ból w plecach. Odniósł wrażenie, że niefortunnym stąpnięciem nadwyrężył kręgosłup, dlatego wrócił wcześniej do domu, gdzie dolegliwości bólowe zaczęły się nasilać. Z każdym kolejnym dniem było coraz gorzej, do tego stopnia, że 16 września nastąpił u Marcina częściowy niedowład nóg. Diagnoza powaliła całą rodzinę na kolana: nowotwór kręgosłupa. Nowotwór zajął cały kręg, kanał rdzenia i żebro, a w wyniku tego doszło do złamania kręgosłupa - czytamy w opisie zbiórki.

Dawid OzdobaMama Dawida Ozdoby zabrała głos po jego śmierci. "Synku..."

Poniżej wklejamy link do zbiórki i mamy nadzieję, że Marcin Klaban przezwycięży chorobę i szybko wróci do pełnego zdrowia.

Na powrót do zdrowia Marcina Klabana

Więcej o: