Mama Dawida Ozdoby zabrała głos po jego śmierci. "Synku..."

Dawid Ozdoba nie żyje. Głos po jego śmierci zabrała matka trenera, publikując wzruszający wpis na Instagramie.

W poniedziałek 3 października opinią publiczną wstrząsnęła informacja o śmierci Dawida Ozdoby. 45-latek był znany jak trener personalny, zawodnik MMA i zwycięzca reality-show "Amazonki". Ozdoba nie krył, że zmagał się z depresją. Wspomnienie o synu opublikowała na Instagramie jego matka.

Zobacz wideo Anna Kalczyńska komentuje wywiad Dykiel i zachowanie Woźniak-Starak

Zobacz też: Edyta Herbuś żegna Dawida Ozdobę. Przytoczyła treść ich ostatniej rozmowy

Mama Dawida Ozdoby zabrała głos po śmierci syna

Mama Dawida Ozdoby na początku opublikowała na Facebooku czarną wstążkę i wyłączyła możliwość komentowania posta. We wpisie na Instagramie napisała natomiast:

Synku, twój czas się zatrzymał. Niech te skrzydła zaniosą cię do ukochanego dziadka i babci. Do zobaczenia - czytamy na Instagramie Ewy Ozdoby.
 

Przypominamy, że jak ustalił "Super Express", ciało 45-latka zostało znalezione w warszawskim Parku Picassa na Białołęce. Tę informację gazeta potwierdziła w dwóch źródłach. Dodatkowo w sprawie śmierci Ozdoby ma zostać przeprowadzone śledztwo. Okoliczności zgonu są cały czas wyjaśniane i nie jest znana przyczyna jego odejścia. 

 

Dawid Ozdoba w przeszłości chorował na depresję. Były partner Edyty Herbuś stoczył kilka walk w oktagonie FAME MMA. Po ostatniej walce wyznał w wywiadzie, że myślał o samobójstwie.

Kiedy zostałem totalnie wygwizdany, poszedłem do szatni i zostałem całkowicie sam, miałem taką myśl, że chcę to wszystko skończyć. Chciałem sobie podciąć żyły. Nie wiem, co mi przyszło do głowy, po prostu poczułem, że to nie jest mój świat.

Szczegóły na temat pogrzebu Dawida Ozdoby nie są jeszcze znane.

Potrzebujesz pomocy?

Jeśli w związku z myślami samobójczymi lub próbą samobójczą występuje zagrożenie życia, w celu natychmiastowej interwencji kryzysowej, zadzwoń na policję pod numer 112 lub udaj się na oddział pogotowia do miejscowego szpitala psychiatrycznego. TUTAJ znajdziesz również przydatne numery telefonów, pod którymi dyżurują specjaliści, gotowi pomóc w kryzysowej sytuacji.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.