Edyta Herbuś żegna Dawida Ozdobę. Przytoczyła treść ich ostatniej rozmowy

Na początku października media obiegła smutna wiadomość o śmierci Dawida Ozdoby. Edyta Herbuś wspomina, że z byłym partnerem rozmawiała zaledwie kilka tygodni wcześniej.

O śmierci trenera personalnego i zawodnika MMA poinformowała na Facebooku jego matka w nocy z 3 na 4 października. Ewa Ozdoba nie zdecydowała się jednak ujawnić żadnych szczegółów i poprosiła o uszanowanie jej prywatności. Dawid Ozdoba wiele lat temu tworzył medialny związek ze stawiającą wówczas pierwsze kroki w show-biznesie Edytą Herbuś. Tancerka w rozmowie z Plejadą opowiedziała, że przed śmiercią jej były partner odezwał się do niej, aby ją przeprosić.

Zobacz wideo Herbuś o roli jurorki w "Tańcu z Gwiazdami"

Dawid Ozdoba kontaktował się z Edytą Herbuś. Chodził na terapię

W ostatnich latach życia Dawid Ozdoba zmagał się z depresją, o czym informował na youtube'owym kanale. W jednym z filmów przekazał, że to zabójcza choroba, którą udało mu się przeżyć, jednak nie jest pewien, czy do końca. Z relacji Edyty Herbuś wynika, że zawodnik MMA był pod opieką terapeuty. Wyznała, że kilka tygodni przed informacją o śmierci Dawida Ozdoby miała z nim kontakt.

To dla mnie bardzo smutna wiadomość. Ostatnią rozmowę, którą przeprowadziliśmy, była rozmowa SMS-owa kilka tygodni temu. Dawid napisał do mnie, przepraszając, mówił o tym, że jest właśnie w terapii, że mu zależy na tym, żebym mu wybaczyła, żeby nie zostało już między nami żalu i szczerze mówiąc, bardzo miałam nadzieję i tego mu właśnie życzyłam, żeby sobie poukładał życie i żeby był szczęśliwy - wyznała w rozmowie z Plejadą.

Herbuś przyznała również, że miała nadzieję, iż Ozdobie uda się pokonać problemy i cieszyła się, że pracuje nad sobą. Przekazała też kondolencje rodzinie i bliskim zmarłego.

To jest dla mnie tego rodzaju pożegnanie, które na pewno nie odbywa się za pośrednictwem mediów. Jeżeli taka potrzeba w moim sercu się urodzi, to na pewno będzie to modlitwa, a nie medialna deklaracja - dodała.

Dawid Ozdoba i Edyta Herbuś zaczęli spotykać się niedługo po tym, gdy celebryta wygrał emitowany w Polsacie randkowe reality show "Amazonki". O kulisach związku opowiedział w książce "Wieczór panieński - cała prawda", która ukazała się w 2016 roku na podstawie jego pamiętników. Były partner deklarował w niej m.in., że przyczynił się do rozwoju kariery tancerki, a ta miała zakończyć znajomość z nim, gdy dostała propozycję wystąpienia w "Tańcu z Gwiazdami". Ozdoba podkreślał też, że zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia i łączyło ich prawdziwe uczucie.

Jeśli w związku z myślami samobójczymi lub próbą samobójczą występuje zagrożenie życia, w celu natychmiastowej interwencji kryzysowej, zadzwoń na policję pod numer 112 lub udaj się na oddział pogotowia do miejscowego szpitala psychiatrycznego. TUTAJ znajdziesz również przydatne numery telefonów, pod którymi dyżurują specjaliści, gotowi pomóc w kryzysowej sytuacji.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.