Chłopak Edyty Herbuś, ale też zwycięzca randkowego show i tancerz erotyczny. Kim był Dawid Ozdoba? [STARE ZDJĘCIA]

4 października dowiedzieliśmy się o śmierci Dawida Ozdoby. Celebryta odszedł w wieku 45 lat. Co jeszcze o nim wiemy, oprócz tego, że spotykał się z Edytą Herbuś?

Dawid Ozdoba urodził się w 1977 roku. Studiował na Politechnice Szczecińskiej, gdzie ukończył Wydział Mechaniczny. Podczas studiów już bardzo dużo ćwiczył na siłowni i próbował swoich sił w sportach walki takich jak karate, jujitsu czy taekwondo. Popularność zdobył jednak w innej dziedzinie.

Kim był Dawid Ozdoba? 

Podczas wakacji w 2001 roku Dawid Ozdoba wziął udział w programie Polsatu "Amazonki". Reality show polegało na tym, że 12 mężczyzn walczyło o względy sześciu kobiet. Ozdobie udało się wygrać randkowe show wraz z Agnieszką Peczyńską, z którą się związał w programie. Ich szczęście nie trwało jednak zbyt długo, bo zaledwie kilka miesięcy po zakończeniu show, rozstali się. Następnie Dawid Ozdoba romansował z Edytą Herbuś, początkującą wówczas tancerką. Ten związek sprawił, że zrobiło się o nim jeszcze głośniej. Związek również nie przetrwał próby czasu, jednak zapewnił mu popularność, którą wiedział, jak wykorzystać.

Dawid Ozdoba, bazując na popularności zdobytej w programie, wraz z kolegami założył pierwszą w Polsce grupę chippendales "Bad Boys". Wówczas stał się najsłynniejszym polskim tancerzem erotycznym. Sława nie trwała jednak długo, a o Ozdobie szybko zrobiło się cicho. Do mediów powrócił w 2016 roku, gdy zaczął walczyć w MMA, jednak już wtedy nie wzbudzał takiego zainteresowania.

Więcej zdjęć Dawida Ozodby znajdziecie w naszej galerii na górze artykułu. 

Zobacz wideo Edyta Herbuś w odważnym body. Fani: Kobiece piękno w najlepszym wydaniu

ZOBACZ TEŻ: Anna Tatarska odpowiada Annie Wendzikowskiej. "Z prawdą to nie ma nic wspólnego" [PLOTEK EXCLUSIVE]

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.