Anja Rubik bawiła się razem z Hailey Bieber i Zoe Kravitz! Dodała wspólne zdjęcie z kolacji

Anja Rubik wybrała się do Paryża na Fashion Week, co skrzętnie relacjonuje na Instagramie. Teraz podzieliła się fotografią, na której pozuje u boku Hailey Bieber, Zoe Kravitz i Rosie Huntington-Whiteley.

Trwa jedna z najważniejszych modowych imprez roku - Paris Fashion Week. Niektóre polskie gwiazdy śledzą wydarzenie z bliska, a jest wśród nich między innymi Anna Lewandowska czy Sara Boruc. Pokazy największych projektantów obserwuje także Anja Rubik, która w mediach społecznościowych pochwaliła się wspólnym zdjęciem z innymi światowymi celebrytami.

Zobacz wideo Anja Rubik pokazała kulisy MET Gali. Bawiła się z Miley Cyrus Wybierz serwis

Anja Rubik pozuje u boku Hailey Bieber i Zoe Kravitz 

Polska modelka podzieliła się zdjęciami, z których wiemy, że na paryskiej imprezie prezentowała się znakomicie. 39-latka pochwaliła się również kadrem z kolacji ze znanymi znajomymi. Serię fotografii podpisała bardzo wymownie.

Ostatnie kilka dni w Paryżu.
 

Jedno ze zdjęć to grupowe selfie, na którym poza Anją widzimy Rosie Huntington-Whiteley, Zoe Kravitz, Hailey Bieber, koreańską piosenkarkę - Rose oraz Anthony'ego Vaccarello. Post wzbudził szerokie zainteresowanie wśród fanów, którzy zachwyt wyrażali w komentarzach.

Wyglądałaś oszałamiająco. Byłaś jak zwykle piękna, a jednocześnie miałaś klasę. Jak ty to robisz?
To musiał być dla ciebie wyjątkowy wieczór. Na pierwszy rzut oka widać, że bawiłaś się doskonale.

Na fotografie zareagowała także Sara Boruc, która zostawiła pod publikacją Anji dwie emotikonki czarnych serc. Warto wspomnieć, że żona byłego bramkarza polskiej reprezentacji piłkarskiej również przebywa obecnie w Paryżu. Na Instagramie relacjonuje swój udział w imprezie, a niedawno pochwaliła się bardzo oryginalną stylizacją, w jakiej przyszła śledzić pokazy.  

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.