Małgorzata Foremniak ma problemy zdrowotne. Silny ból ukrywała nawet na planie "Mam talent!"

Jak donosi tygodnik "Świat i ludzie", Małgorzata Foremniak musi korzystać z pomocy specjalistów. Aktorka przez długi czas nie informowała o tym, że coś jej dolega.

Małgorzata Foremniak już lata temu ugruntowała w polskim show-biznesie pozycję jednej z najbardziej rozpoznawalnych aktorek. Przyczyniła się do tego m.in. rola doktor Zosi w serialu "Na dobre i na złe". Choć Foremniak z produkcją nie jest związana już od lat, nie zniknęła z ekranów polskich telewizorów dzięki pracy jurorki w programie "Mam talent!". Jak donosi tygodnik "Świat i ludzie", Małgorzata Foremniak do obowiązków na planie w talent show podchodzi z pełnym profesjonalizmem - nawet gdy zmaga się z silnym bólem.

Zobacz wideo Foremniak i Chylińska przepytują Klimenta z czeskich słów

Gwiazdy, które zdradzały. Polski bokser w tym samym czasie miał trzy kochankiOni dopuścili się zdrady. "Przepraszam moją cudowną żonę"

Małgorzata Foremniak musi zadbać o zdrowie. Silny ból uniemożliwia jej sen

Informator tygodnika przekazał, że o niepokojącym stanie zdrowia Foremniak nie wiedzieli nawet jej bliscy współpracownicy, którzy spotykali aktorkę podczas nagrań do "Mam talent!". A dolegliwości miały przeszkadzać jej już od dłuższego czasu. 

Nigdy nie okazywała, że coś jej dolega. Wszyscy myśleliśmy, że jest w znakomitej formie - cytuje informatora czasopismo.

Aktorka poinformowała, że kłopoty zdrowotne są związane z problemami z uzębieniem, a ból miał być na tyle dokuczliwy, że przeszkadzał jej nawet w zasypianiu. Jurorka "Mam talent!" przekazała, że zadbała o siebie i skorzystała z pomocy specjalistów.

To złożony i kłopotliwy problem dotyczący mojego uzębienia. Wymaga to czasu i pracy wielu specjalistów, ale jestem w dobrych rękach - uspokaja na łamach "Świat i ludzie".

Małgorzata Foremniak dodała również, że może liczyć na wsparcie córki, która jest "empatyczną, wrażliwą i mądrą kobietą" i z którą zawsze może porozmawiać.

Tak mieszka Krzysztof StanowskiPrywatne boisko i imponujący ogród. Dom Krzysztofa Stanowskiego robi wrażenie

32-letnia Aleksandra, będąca owocem małżeństwa aktorki z Tomaszem Jędruszczakiem, jest z wykształcenia psycholożką i pracuje w zawodzie. Jak informował pod koniec września Pomponik, córka Małgorzaty Foremniak jest zaręczona i obecnie szykuje się do ślubu.

Więcej o: