Jesienna Anna Lewandowska? Wcale nie. Spójrzcie na nogi. Aż nam zimno

Pogoda za oknami nie rozpieszcza. Anna Lewandowska udowadnia jednak, że nic sobie z tego nie robi i chłód jej nie straszny. Celebrytka była widziana na ulicach Warszawy w obcisłych, czarnych szortach. Koniecznie zobaczcie tę stylizację.

Anna Lewandowska zapewne zdążyła się już przyzwyczaić do hiszpańskiego słońca i wysokich temperatur. Żona Roberta Lewandowskiego zrobiła sobie jednak przerwę i postanowiła przylecieć do ojczyzny. Podczas pobytu w Polsce musi się mierzyć z jesienną aurą. Trenerka udowodniła jednak, że nie straszny jej chłód na dworze. Została zauważona w czarnych szortach. Pokazała zgrabne nogi i wyszło świetnie. 

Zobacz wideo Lewandowscy na jednej imprezie Kris Jenner. Anna po cichu ją nagrała

Anna Lewandowska w rockowej stylizacji. Odsłoniła nogi

Widać, że Anna Lewandowska doskonale zna najnowsze trendy. Celebrytka postawiła na obcisłe, czarne szorty, które uzupełniła najmodniejszą w tym sezonie kurtką w stylu lat 80. i ciężkimi butami na płaskiej podeszwie. Żonie Roberta Lewandowskiego nie straszne są jesienne temperatury. Zdecydowała się nie zakładać rajstop. Najwidoczniej wygląd stawia na pierwszym miejscu. Stylizację dopełniły pikowana kopertówka i duże okulary przeciwsłoneczne. Wyszło modnie i zgodnie ze światowymi trendami. Może Annie Lewandowskiej nie było najcieplej, ale wyglądała obłędnie. 

Anna LewandowskaAnna Lewandowska Fot. Plotek Exclusive

Więcej zdjęć znajdziesz w galerii na górze strony. 

Podczas pobytu w Polsce Anna Lewandowska znalazła czas, żeby zjawić się na rodzimych eventach. Kilka dni temu brylowała na imprezie "Vogue'a" w Łazienkach Królewskich. Wydarzenie zrelacjonowała w sieci. Pojawiła się wówczas w czarnej połyskującej marynarce. Uzupełnieniem stylizacji była drobna torebka i masywne kozaki za kolano

Dziękuję za ten niesamowity brunch - napisała Anna Lewandowska na Instagramie.
 

Jak wam się podoba w takim zestawie? 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.