Julia Wieniawa komentuje występ Sary James w "America's Got Talent". W punkt! [PLOTEK EXCLUSIVE]

Julia Wieniawa w rozmowie z Plotkiem zdradziła, co myśli o udziale Sary James w 17. edycji "America's Got Talent". Komentarz lakoniczny, ale za to jaki!

Sara James dotarła do finału 17. edycji "America's Got Talent" i walczyła o zwycięstwo w nocy z 14 na 15 września. Nie udało jej się wygrać programu. O komentarz na temat występu utalentowanej 14-latki zapytaliśmy Julię Wieniawę.

Zobacz wideo Julia Wieniawa grzeszy w "Nie cudzołóż i nie kradnij" [ZWIASTUN]

'Niania'Sprawdziliśmy, co słychać u aktorów kultowej "Niani"

Julia Wieniawa o występie Sary James w "America's Got Talent": Dla mnie i tak wygrała

Sara James zachwyciła nie tylko Polaków, ale też widzów "America's Got Talent". Simon Cowell nie krył, że kibicuje Polce i widział w niej zwyciężczynię show. Zresztą to właśnie Cowell po występie James przycisnął złoty przycisk, dając szansę 14-latce na przejście do kolejnego etapu formatu. James zachwycała każdym występem, jednak ostatecznie nie dostała się do finałowej piątki. O komentarz w sprawie poprosiliśmy jej bardziej doświadczoną koleżankę po fachu - Julię Wieniawę. Wokalistka pokusiła się o krótki, acz wymowny komentarz. Padły miłe i ciepłe słowa pod adresem James.

A nie wygrała? Dla mnie ona i tak wygrała, a karierę ma murowaną! - zdradziła nam.

To budujące, że młodziutka wokalistka ma wsparcie u koleżanek z branży. Przypomnijmy, że jej występ w podobnym tonie skomentowała również Patricia Kazadi, która podkreśliła, że jest dumna z Sary James (więcej na ten temat TUTAJ). 

Myślicie, że Polka ma szansę na zagraniczną karierę? Trzymamy kciuki za jej sukces. 

ZOBACZ TEŻ: "America's Got Talent". Sara James komentuje finał i odnosi się do zwycięstwa Mayyas. Klasa 

POLECAMY: Tata Sary James chciał zawojować scenę w Polsce. Rozstał się z mamą córki i założył rodzinę z Anną

Więcej o: