"America's Got Talent". Sara James faworytką jurorów. Komentarz Simona Cowella nie zostawia złudzeń

W nocy z 13 na 14 września, Sara James wystąpiła na żywo w programie "America's Got Talent". Wyłoniła się z ciemności i odśpiewała "Running Up That Hill" Kate Bush. Jurorzy po wszystkim byli przekonani, że ma szansę na wielką karierę. "Rozwalasz system" - stwierdził Simon Cowell.

Sara James po odśpiewaniu "Running Up That Hill" w nowej, spokojniejszej aranżacji, stanęła przed jurorami. Zanim jednak to się stało, prowadzący Terry Crews przedstawił wokalistkę. Powiedział, że przybyła do Ameryki z odległej Polski i jest wspaniała. Potem pojawiło się krótkie nagranie z James. Przyznała, że nawet jej się nie śniło, że wyląduje wkrótce w Stanach, bo pochodzi z małej, pięciotysięcznej miejscowości.

Sara James w finale "America’s Got Talent". Jurorzy nie kryli zachwytu 

Sara James tak mówiła o sobie na nagraniu:

Nigdy nie myślałam, że trafię do finału. Pochodzę z małej wioski w Polsce, gdzie mieszka pięć tysięcy osób, jest pięć sklepów i dwie stacje benzynowe. Nigdy nie marzyłam, że wyjadę do Ameryki.
 

Potem James w końcu przystąpiła do rozmów z jury. Wcześniej otrzymała owacje na stojąco od nich i publiczności zgromadzonej w studiu. Występ artystki jako pierwszy skomentował Simon Cowell. Na początku miał dosyć groźnie wyglądającą minę. 

Występy twoich poprzedników były bardzo dobre, ale wchodzisz ty, 14-latka z Polski i nagle rozwalasz jedną z najbardziej kultowych piosenek na świecie. To wyjątkowe, bo po prostu wykorzystujesz swoją szansę — powiedział Simon Cowell.
Jesteś piękną perfekcjonistką, utalentowaną, błyszczącą, młodą 14-latką - stwierdził Howie Mandel.

Klum podkreśliła, że widzi w James wielki potencjał na gwiazdę:

Czuję, że jesteś profesjonalistką, ale masz jednocześnie tę świeżość i już wyglądasz jak super-gwiazda. Czuję, że jesteś jednym z największych odkryć tego sezonu - Heidi Klum.

Vergara zwróciła uwagę na prezencję Polki, która mimo młodego wieku i początków kariery na scenie zupełnie nie wygląda na skrępowaną. Wie, jak rozmawiać z jurorami.

Ja myślę, że to nie tylko twój głos udowadnia, że jesteś wielka. Ty po prostu wyglądasz jak gwiazda - zakończyła Sofia Vergara.

Występ James obejrzycie poniżej:

 

Zobacz też: Sara James nagrodzona złotym przyciskiem w amerykańskim "Mam talent". Ale nie tylko ona. Jest sześciu wyróżnionych

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.