Patricia Kazadi komentuje występ Sary James w finale "America's Got Talent": Jestem dumna [PLOTEK EXCLUSIVE]

Sara James walczyła o wygraną w finale "America's Got Talent". Jej występ oceniła Patricia Kazadi.

Za nami finał 17. edycji "America's Got Talent". Na wyniki musieliśmy czekać dobę. W środę w nocy polskiego czasu wszystko było już jasne. Sara James, której wróżono wygraną, nie zakwalifikowała się do najlepszej piątki. Werdykt widzów bardzo nie spodobał się internautom, którzy na Twitterze ochoczo wyrażali sprzeciw. Poprosiliśmy Patricie Kazadi, która jest obecna w branży muzycznej od lat, aby oceniła występ młodej Polki

Zobacz wideo Patricia Kazadi w zjawiskowej sukience na wesele

Patricia Kazadi zachwycona występem Sary James podczas finału "America's Got Talent"

Patricia Kazadi od lat jest obecna w polskim show-biznesie. Przygodę rozpoczęła w 2002 roku od udziału w programie "Szansa na sukces". Przez wiele lat rozwijała się jako aktorka, piosenkarka, a także prowadząca. Była gospodynią programów "You can dance - po prostu tańcz" i "X Factor". W 2013 roku wydała debiutancką płytę "Trip". Po finale amerykańskiego "Mam Talent", zapytaliśmy bardziej doświadczoną wokalistkę, o ocenę występu 14-latki. Kazadi wypowiedziała się w samych superlatywach i zaznaczyła, że młodsza koleżanka zawsze może na nią liczyć.

Sara wypadła wspaniale. Jestem z niej ogromnie dumna, ona wie, że może zawsze liczyć na mnie jak na starszą siostrę. Przepięknie reprezentowała nasz kraj i pokazała, że po marzenia należy sięgać z pasją i bez kompleksów.

Artystka jest pewna, że to dopiero początek wspaniałej kariery młodej Polki

Udział w "AGT" to dopiero początek jej kariery i możliwości. Sara ma jedynie 14-lat, a już za sobą taki sukces. Wygrana nie jest najważniejsza. Wygraną był już udział w finale, to ogromne osiągniecie. Jestem pewna, że świat usłyszy o niej jeszcze nie raz.

Ramówka TVP 2019Gwiazda TVP przechodzi do TVN-u. Dostała własny program! [PLOTEK EXCLUSIVE]

Sara James z pewnością osiągnie sukces w branży muzycznej. Dobrze wiedzieć, że może liczyć na życzliwe osoby z branży.

Więcej o: