Linda Evangelista na pokazie domu mody Fendi. Wróciła na wybieg po 15 latach

Podczas Tygodnia Mody w Nowym Jorku Linda Evangelista zaliczyła spektakularny powrót na wybieg. Modelka wystąpiła w pokazie Fendi. Gwiazda po raz pierwszy od dawna odsłoniła całą twarz.

Linda Evangelista w latach 90. była jedną z najpopularniejszych supermodelek. To z jej ust padło słynne zdanie, że "za mniej niż dziesięć tysięcy dolarów nie wstaję z łóżka". Piękność nie mogła pogodzić się z upływającym czasem i postanowiła skorzystać z pomocy lekarza medycyny estetycznej. Niestety, zabieg kriolipolizy nie przebiegł zgodnie z planem, a gwiazda została oszpecona. Kanadyjka stara się jednak zaakceptować nowy wygląd. Niedawno pojawiła się na okładce brytyjskiego wydania "Vogue'a". Ostatnio natomiast powróciła na wybieg.

Zobacz wideo Sara Boruc na pokazie Diora

Linda Evangelista wróciła na wybieg. Jej kreacja z pokazu Fendi robi wrażenie

W trakcie trwającego Tygodnia Mody w Nowym Jorku Linda Evangelista - po 15 latach przerwy - pojawiła się na wybiegu. Modelka wzięła udział w pokazie włoskiego domu mody Fendi, który odbył się w Hammerstein Ballroom na Manhattanie. Gwiazda zaprezentowała się w okazałej kreacji w lazurowym odcieniu. Stylizację uzupełniały srebrne rękawiczki oraz połyskująca torebka baguette w tym samym kolorze. Kultowy model obchodzi w tym roku jubileusz dwudziestopięciolecia. Uwagę zwracała także fryzura supermodelki. Kanadyjka postawiła na charakterystyczne krótkie cięcie, z którym kojarzona była w latach 90.

Więcej zdjęć Lindy Evangelisty z pokazu Fendi znajdziecie w naszej galerii na górze strony.

Linda Evangelista - nieudany zabieg

Kilka lat temu Linda Evangelista poddała się zabiegowi kriolipolizy, który okazał się tragiczny w skutkach. Procedura polega na nieinwazyjnym usuwaniu tkanki tłuszczowej. Oparta jest na stosowaniu niskiej temperatury. Komórki tłuszczowe są zamrażane za pomocą specjalnego urządzenia, które przykłada się skóry. Niestety, w przypadku modelki zabieg został źle przeprowadzony, co spowodowało przerost tkanki tłuszczowej. Gwiazda do dziś nie odzyskała dawnego wyglądu.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.