Izabela Janachowska chce odnowić przysięgę małżeńską. "Stoję w rozkroku, czy robić wielką imprezę" [PLOTEK EXCLUSIVE]

Izabela Janachowska zajmuje się tematyką ślubną. Często razem z gwiazdami i celebrytami, którzy goszczą w jej show, wspomina ich ceremonie i wesela. Która historia zrobiła na niej spore wrażenie? Przy okazji wyznała Cezaremu Wiśniewskiemu, że chciałaby odnowić przysięgę małżeńską.

Izabela Janachowska od lat zajmuje się tematyką ślubną i głównie z tego medialnie słynie. Ma za sobą setki rozmów z gwiazdami na ten temat. Jako że jest ekspertką, nie przepuści okazji, by zorganizować imprezę związaną z okrągłą rocznicą wyjścia za mąż za Krzysztofa. To dopiero za dwa lata, ale już ma kilka wizji. 

Zobacz wideo Izabela Janachowska chce odnowić przysięgę małżeńską! Huczne przyjęcie?

Anna Starmach, Izabela JanachowskaOpozda i Rozenek nie oszczędzały na wózkach dla dzieci. Ceny? Lepiej usiądźcie

Izabela Janachowska uwielbia słuchać historii innych. A sama planuje odnowić przysięgę małżeńską? 

Izabela Janachowska w rozmowie z reporterem Plotka wyznała, jak ogromne wrażenie robią na niej osobiste historie miłosne innych. 

Każda historia jest ciekawa, bo jest inna, nie moja. A wiadomo - kogoś lepiej smakuje. (...) Ja lubię to, że oni mówią o tym, o czym wcześniej nie mówili. Wracają do czasów swojego ślubu i z takim sentymentem opowiadają o tym, więc razem to przeżywamy - ekscytowała się na myśl o rozmowach z kolegami z show-biznesu.

Tancerka wspomniała, że podobała jej się świeżość, którą do jej programu wprowadziło młode małżeństwo - Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski. Zupełnie inaczej przedstawiła wątek Joanny Przetakiewicz, która odnalazła szczęście u boku producenta Rinke Rooyensa nieco później. 

Ostatnio rozmawiałam z Asią Przetakiewicz, że to też nie jest jej pierwsza miłość, są po związkach, małżeństwach. Mieli liczne sprawdziany. To fajne, że jak się jest starszym, to można spotkać wielką miłość.

Przy okazji sama wyjawiła, że zapatruje się na odnowienie swojej przysięgi małżeńskiej. Janachowska i Jabłoński pobrali się w 2014 roku. Niebawem stuknie im okrągła rocznica. 

Myślę o odnowieniu przysięgi, bo zaraz nam dziesięć lat wybije. Stoję w rozkroku, czy robić wielką imprezę w Polsce czy małą za granicą. Najwyżej przyjedzie ślubne pogotowie różowym wozem - dodała rozbawiona.

Całą rozmowę z Izabelą Janachowską znajdziecie w naszym wideo. 

Anna i Robert LewandowscyGwiazdy nie szczędzą na imprezach urodzinowych dzieci. U nich było najhuczniej

Zobacz też: Izabela Janachowska poprowadzi nowy program. Sama go wyprodukuje i sfinansuje

Więcej o: