Karolina Małysz świętowała pierwszą rocznicę ślubu. Pokazała niepublikowane zdjęcia z wesela. "Jak księżniczka"

Minął rok od hucznego wesela Karoliny Małysz i Kamila Czyża. Szczęśliwa mężatka opublikowała kilka kadrów z najpiękniejszego dnia w jej życiu. Internauci są pod wrażeniem.

Karolina Małysz i Kamil Czyż 5 września 2021 roku stanęli na ślubnym kobiercu. Potem odbyło się huczne, góralskie wesele, na którym bawiła się cała familia Małyszów. Rok po tym wydarzeniu, Karolina zdecydowała się pokazać kilka niepublikowanych dotąd zdjęć.

Zobacz wideo Iza Małysz odpadła z „TzG". Jej córka w szoku!

Córka Adama Małysza świętuje pierwszą rocznicę ślubu. "Jak księżniczka"

Córka popularnego skoczka pokazała raz jeszcze, jak prezentowała się w imponującej sukni ślubnej. Panna młoda postawiła na kreację o kroju księżniczki w kolorze beżu. Podczas wykonywania pierwszego tańca, zmieniła długą sukienkę na krótszą, o bardziej swobodnym charakterze.

 

Internauci byli pod wrażeniem stylizacji z wielkiego dnia Karoliny Małysz-Czyż. W komentarzach nie szczędzili komplementów pod adresem córki orła z Wisły.

Dużo miłości! Piękne zdjęcia.
Piękna, naturalna pani młoda.
Jak księżniczka - czytamy pod zdjęciami.

Karolina Małysz związana jest z Kamilem Czyżem od kilku lat. Zyskał sympatię teściów

Kamil Czyż i Karolina Małysz znają się od ośmiu lat. Chłopak oświadczył się córce wybitnego sportowca w piątą rocznicę ich związku, a dwa lata później odbył się ślub. Czyż również związany jest ze światem sportu. Zięć skoczka jest zainteresowany głównie motoryzacją. Miał okazję wystartować w wyścigach motocyklowych enduro oraz na quadach. Zarówno Izabela, jak i Adam Małyszowie ciepło wypowiadają się na temat męża Karoliny. Skoczek przyznał, że Czyż zdobył jego sympatię.

Fajny z niego chłopak, z żoną go bardzo lubimy - mówił Małysz w rozmowie z tygodnikiem "Świat i Ludzie".

Jak podobała wam się suknia ślubna Karoliny Małysz?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.