Izabela Małysz zostanie babcią? Żartuje ze znaków, a później dodaje: A szkoda

Wygląda na to, że Izabela Małysz chciałaby zostać babcią. Tylko spójrzcie na jeden z jej ostatnich wpisów.

Więcej ciekawych newsów z życia gwiazd i celebrytów na stronie głównej Gazeta.pl

Izabela Małysz od jesieni 2021 roku, a więc od czasu, kiedy wzięła udział w 12. edycji "Tańca z Gwiazdami", cieszy się dużą popularnością. Żonę byłego skoczka obserwuje na Instagramie ponad 37 tysięcy osób. Celebrytka unika w mediach społecznościowych postów sponsorowanych. Pokazuje za to, jak wygląda jej codzienność oraz fotografie, na których pozuje z bliskimi. Teraz mogła zaintrygować fanów informacją o tym, że chciałaby już zostać babcią.

Zobacz wideo Karolina Małysz opowiada o ślubie. Jedno nie poszło po jej myśli

Izabela Małysz czeka na wnuka? Przed domem wypatruje znaków

Ci, którzy znają z tradycji ustnych przesądy, wiedzą, że bociany są symbolem płodności. Pokolenie naszych babć mówiło, że bocian na podwórku to zwiastun, że w rodzinie pojawi się dziecko. Dzisiaj nikt już w przesądy nie wierzy (a przynajmniej mamy nadzieję, że tak jest), ale ludowe powiedzenia pozostały w świadomości młodszych pokoleń. Nic więc dziwnego, że kiedy Izabela Małysz zobaczyła na terenie swojej posiadłości stado bocianów, szybko skojarzyła je z marzeniem o wnuku. Na InstaStories pokazała urocze zdjęcie, na którym widać dostojne ptaki. 

Nie... spokojnie. Bociany nie zwiastują jeszcze, że będę babcią - śmiała się.

A później dodała:

A szkoda.

Iza Małysz zostanie babcią?Iza Małysz zostanie babcią? Fot. Instagram/ izamalysz

Jak widać, Izabela Małysz czeka na kolejnego potomka rodu Małyszów. Przypomnijmy, że jej córka Karolina wyszła za mąż we wrześniu 2021 roku. Jej wybrankiem jest Kamil Czyż, z którym już przed ślubem była w ośmioletnim związku. Córka skoczka po ceremonii przyjęła dwuczłonowe nazwisko. Czy niebawem planuje zostać mamą? Nic w tym temacie nie wiadomo, bo Karolina nie dzieli się publicznie takimi informacjami. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.