"Życzliwy" internauta chwali obecną partnerkę byłego Katarzyny Glinki: Młoda i prosportowa. Aktorka nie wytrzymała

Katarzyna Glinka musiała się zmierzyć z uszczypliwym komentarzem internauty. Mężczyzna bez wyczucia postanowił podzielić się pod zdjęciem aktorki refleksjami na temat nowej partnerki jej byłego narzeczonego. "Kasiu, bez hejtu, ale ta nowa Jarka jest naprawdę piękna" - napisał.

Katarzyna Glinka była związana z Jarosławem Bienieckim od jesieni 2018 roku. Po sześciu miesiącach znajomości mężczyzna dość szybko zdecydował się na poważny krok w ich relacji. Poprosił aktorkę o rękę, a rok później para doczekała się syna Leo. Do ślubu jednak nigdy nie doszło. Katarzyna Glinka w połowie lipca 2022 roku potwierdziła plotki na temat rozstania. Nie była jednak w stanie powiedzieć nic więcej, niż to, że brak jej słów, żeby skomentować całą sytuację. Teraz spotkało ją kolejne rozczarowujące zdarzenie. Jeden z użytkowników postanowił wbić jej szpilę. Te słowa mogły zaboleć.

Zobacz wideo Katarzyna Glinka o swojej ciąży. "Nie ma tu żadnej sensacji"

Małgorzata Kożuchowska i Agata KuleszaKożuchowska i Kulesza wynajmowały razem kawalerkę na studiach. Oto przyjaźnie gwiazd

Katarzyna Glinka była zaskoczona wypowiedzią internauty. Bardzo zranił aktorkę

Jeden z użytkowników mediów społecznościowych podzielił się własnym zdaniem pod zdjęciem Katarzyny Glinki. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że wyraził tam opinię na temat nowej partnerki byłego narzeczonego Katarzyny Glinki, Jarosława Bienieckiego. Ujął to w taki sposób, że jego wypowiedź bardzo zabolała aktorkę.

Kasia bez hejtu, ale ta nowa Jarka jest naprawdę piękna. Przede wszystkim młoda i prosportowa, a wiesz, że Jarek ma ADHD, więc kurde no dobrali się – napisał bez taktu jeden z internautów.

Katarzyna Glinka w odpowiedzi opublikowała post. Opowiedziała w nim o młodych kobietach i nawiązała do życia prywatnego oraz samotnego macierzyństwa.

Czasem zastanawiam się, czy tacy ludzie robią to świadomie, poprawiając sobie w ten sposób humor? Czy faktycznie z dobrego serca chcą sprzedać mi super informację? No cóż, drogie panie. Zdecydowanie młodość jest dziś w cenie. Nie trzeba się niczym przejmować, można się zajmować tylko sobą, nie ma się zbyt wielu obowiązków, można się bawić, chodzić na randki, ćwiczyć i korzystać z życia. Nie to, co stara matka - napisała ironicznie aktorka.
 

Później aktorka jednak dodała, że nie ma dla niej nic piękniejszego niż opieka nad dwójką synów. Glinka wie, że nie zamieniłaby swojego życia na inne.

A potem idę obudzić moich synów - zaraz potem, jak rozruszam nogę – bo coś mi ostatnio pod kolanem szwankuje. Patrzę na ich śliczne uśmiechnięte buźki, słyszę pierwsze: "Mamo, kocham cię", "Przyjedziesz po mnie do żłobka?", "Co zjemy na śniadanie?", "Zrobię ci plastelinę z mango". I wiem, że jestem we właściwym miejscu i żyję dokładnie tak jak powinnam - podsumowała.

Co myślicie o słowach aktorki? Zgadzacie się z nią? 

Więcej o: