Katarzyna Glinka i Jarosław Bieniecki zerwali zaręczyny! Aktorka potwierdziła rozstanie

Katarzyna Glinka i Jarosław Bieniecki nie są już razem. Znana z "Barw szczęścia" aktorka potwierdziła doniesienia o kryzysie w związku.

Katarzyna Glinka i Jarosław Bieniecki zaczęli spotykać się jesienią 2018 roku. Sprawiali wrażenie niezwykle szczęśliwych i zakochanych, a partner aktorki już po pół roku poprosił ukochaną o rękę. Zrobił to zresztą w niezwykle spektakularny sposób - z pierścionkiem i ogromnym bukietem róż wszedł na scenę Teatru Kwadrat po zakończeniu sztuki, w której grała Glinka. Rok później para powitała na świecie syna Leo, ale do ślubu Glinki i Bienieckiego jednak nie dojdzie. Aktorka w rozmowie z "Super Expressem" przyznała, ze nie są już razem.

Zobacz wideo Historia Opozdy i Królikowskiego

Lara GesslerTak mieszka Lara Gessler. W salonie różowa kanapa, na balkonie tropikalne rośliny

Katarzyna Glinka potwierdza rozstanie z Jarosławem Bienieckim

Jak dowiedział się tabloid, w życiu pary nie układało się już od jakiegoś czasu. Glinka, która już raz przeżyła rozwód, miała liczyć, że Bieniecki zapewni jej stabilizację. Aktorka miała jednak zawieść się na, byłym już, partnerze.

To koniec. Rozstali się. Kasia mocno przeżyła rozpad swojego pierwszego małżeństwa, chciała mieć prawdziwą rodzinę, stabilizację i partnera, który pomoże w wychowaniu jej starszego syna Filipa i będzie oddanym tatą dla Leo. Naprawdę mocno się rozczarowała. Ona chciała stabilnego życia, ale nie wyszło - cytuje informatora "Super Express".

Osoba z otoczenia Katarzyny Glinki przekazała tabloidowi także, że kryzys trwał już od roku, jednak aktorka miała mieć nadzieję, że uda się przetrwać trudny moment. Postanowiła nawet rozpocząć budowę nowego lokum.

Rok temu Kasia przestała ufać ukochanemu, ale była wytrwała, bo dla niej najważniejsza jest rodzina. Zdecydowała się nawet na budowę domu - pokryła koszty i samodzielnie doglądała robót - dodaje informator tabloidu.

Nie wiadomo, kiedy dokładnie Katarzyna Glinka i Jarosław Bieniecki podjęli decyzję o rozstaniu, ale fakt, że nie są już razem, potwierdziła sama aktorka. Nie chciała jednak mówić o szczegółach.

To prawda, nasz związek się zakończył, ale tylko tyle mogę powiedzieć. Brak mi po prostu słów, by to komentować - powiedziała "Super Expressowi".

Zapytany przez dziennik Bieniecki nabrał z kolei wody w usta i udzielił bardzo ogólnikowego komentarza.

Rozstanie? Powiem tak. Kasia to kobieta wielu talentów i pełna uroku. To są sprawy prywatne, których nie będę komentował - odpowiedział.

Robert Lewandowski Natalia SiwiecLewandowski wybrał Majorkę, a Chodakowska Grecję. Zagraniczne domy polskich gwiazd

Z Instagrama aktorki nie wynika jednak, aby rozstanie z Jarosławem Bienieckim nastąpiło wiele miesięcy temu, a wspólne zdjęcie publikowali jeszcze w trakcie tegorocznej majówki. Jednak już w lipcu Katarzyna Glinka relacjonowała wakacyjny wyjazd z synami, podczas którego na horyzoncie rzeczywiście nie było widać jej partnera.

 
Więcej o: