Krzysztof Rutkowski jest jednym z uczestników 13. edycji "Tańca z Gwiazdami". Podczas pierwszego odcinka kibicowała mu żona i syn. W rozmowie z nami zdradzili, jakie emocje towarzyszyły im podczas występu.
Tuż po zakończeniu tanecznych popisów uczestników Maja Rutkowski udzieliła krótkiego wywiadu, w którym opowiedziała o tym, jak jej syn zareagował na wiadomość, że jego tata wystąpi w "Tańcu z Gwiazdami". Zdradziła także, jakie emocje towarzyszyły mu podczas pierwszego występu.
Był przeszczęśliwy, wszystko, co tata robi, jest dla niego wzorem i on żyje tym wszystkim. Dzisiaj był bardzo szczęśliwy, że może uczestniczyć w nagraniach "Tańca z Gwiazdami". Był strasznie zły, jak ktoś dziesiątki dostawał, aż musiałam go uspokajać, ale też muszę mu tłumaczyć, że to wszystko jest zabawą.
Głos w sprawie zabrał również sam zainteresowany, który dodał, że bardzo podobał mu się występ taty i oczywiście dałby mu najwyższą ocenę, a Kryształową Kulę najchętniej postawiłby u siebie na biurku.
Maja Rutkowski powiedziała także, że jej syn w zachowaniu bardzo przypomina tatę i stara się go naśladować. Co więcej, okazuje się, że chłopiec jest zafascynowany zawodem, jaki wykonuje Rutkowski. Celebrytka dodała jednak, że z obawy o jego bezpieczeństwo nie chciałaby, aby w przyszłości syn podążył w jego ślady.
Będę go uczyć, żeby zawsze walczył o dobro, ale żebym nie musiała się martwić tak jak o jego tatę. Widzę, ile to Krzysztofa stresu kosztuje.
W pewnym momencie do rozmowy dołączył również Krzysztof Rutkowski. W umieszczonym u góry strony nagraniu możecie posłuchać, co powiedział naszemu reporterowi.
Słynnemu aktorowi puściły hamulce. Uderzył w Trumpa. "Zniszczony człowiek"
Michał Wiśniewski wprost o przyszłości z Mandaryną. "Niczego sobie nie obiecujemy"
"Czy podziękowałaś swojemu mężczyźnie za dziecko?". Karol z TikToka pyta, a ja mu odpowiadam. Nie tylko ja. "Ale dzban"
Indonezyjska influencerka zszokowana jazdą pociągiem w Polsce. "Aż boisz się oddychać"
Partie polityczne rozbrykały się na TikToku. "To nie zastąpi wiarygodności"
Grały w "Gotowych na wszystko". Jedna trafiła do więzienia, a losy pozostałych też mogą zaskoczyć
Nawrocki napisał do Dymnej z okazji jej 75. urodzin. Zwrócił uwagę na konkretną rzecz
Tak mieszkają Urbańska i Józefowicz. Wnętrza jak z innej epoki to dopiero początek
Obejrzałam pierwszy odcinek "Jestem jaki jestem". Nie sądziłam, że tak się to skończy