Wojciech Szczęsny bawił się z Liamem na boisku. Chłopiec strzelił mu gola. Nagranie hitem

Wojciech Szczęsny razem z synem Liamem kopali piłkę po zakończonym meczu. Uroczy filmik opublikował klub piłkarski polskiego bramkarza.

Wojciech Szczęsny rozpoczął kolejny sezon piłkarskich zmagań. Sportowiec przez lwią część wakacji miał okres przygotowawczy, przez co nie mógł poświęcić czasu rodzinie - co zresztą zauważyli czujni fani. Teraz jednak nadrabia. Marina wraz z synem Liamem kibicowali bramkarzowi Juventus F.C. podczas sobotniego meczu. Po rozgrywkach, które zakończyły się remisem, na boisku pojawił się sam Liam. Szczęsny dokazywał z synem.

Zobacz wideo Syn Mariny i Wojciecha Szczęsnego ma luksusowe hobby

Wojciech Szczęsny kopię piłkę z synem po meczu

Wojciech Szczęsny uwielbia aktywnie spędzać czas z synem. Kiedy nie gra w piłkę nożną, chętnie pakuje kije i idzie grać w golfa. Liam często mu towarzyszy. Chłopiec ma nawet własny zestaw do gry. Poczynaniami syna bramkarz chętnie chwali się na Instagramie i wróży mu karierę na miarę Tigera Woodsa. Wojciech Szczęsny miłość do piłki nożnej odziedziczył po ojcu, również bramkarzu. Wygląda na to, że teraz on próbuje zaszczepić w Liamie pasję do tego sportu. Podczas sobotniego meczu Juventus F.C z AS Roma na trybunach była obecna Marina (która niedawno wyznała, że miała nowotwór i przeszła operacje) razem z synem. 

Marina dodała urocze zdjęcie "swoich chłopaków". Liam zapozował w koszulce klubowej z własnym imieniem, a Szczęsny w stroju bramkarza Juventus F.C.

Wojciech Szczęsny z synemWojciech Szczęsny z synem Fot. @marina_official

Natomiast profil klubu piłkarskiego opublikował na Instagramie rozbrajające nagranie, na którym ojciec z synem kopią piłkę po meczu.

[Wojciech] Szczęsny, który po meczu gra ze swoim synem Liamem. Jak bardzo słodcy są od 1 do 100? - napisali pod filmikiem.
 

Jak myślicie, Liam pójdzie w ślady ojca i dziadka, i również stanie na murawie?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.