Syn Mariny świętuje Dzień Dziecka w iście sportowym stylu. Rodzice wybrali dla niego dość kosztowny sport

Marina pochwaliła się, jak spędza Dzień Dziecka z rodziną. Oczywiście nie mogło zabraknąć sportowego akcentu. Liam ma już własne kije do golfa.

Bądź na bieżąco. Więcej o tym, jak gwiazdy spędziły Dzień Dziecka, przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl.

Marina i Wojciech Szczęsny uchodzą za zgrane małżeństwo. Zaczęli spotykać się w 2013 roku, a krótko po tym powiedzieli sobie sakramentalne "tak". W maju obchodzili szóstą rocznicę ślubu, czym obydwoje pochwalili się na Instagramie. Para wychowuję wspólnie syna Liama, który już wkrótce skończy cztery lata. Rodzina wiedzie szczęśliwe życie z dala od blasku fleszy. Ostatnio pochwalili się nową willą, którą kupili i urządzili w Hiszpanii. Na co dzień mieszkają jednak we Włoszech, gdzie bramkarz gra dla włoskiej drużyny. Na InstaStories piosenkarka pochwaliła się, jak spędza Dzień Dziecka. Opublikowała zdjęcie z dzieciństwa oraz syna Liama. 

Zobacz wideo Syn Mariny i Wojciecha Szczęsnego ma luksusowe hobby

Syn Mariny świętuje Dzień Dziecka w sportowym stylu

Wojciech Szczęsny kocha sport. Oprócz piłki nożnej, która jest nie tylko jego pasją, ale i zawodem, upodobał sobie grę w golfa. Ostatnio po treningach często zamienia murawę na pole golfowe. Uczył nawet teścia tego sportu. Okazuje się, że również najmłodszy Liam ma zapędy, aby stać się kolejnym Tigerem Woodsem. W Dzień Dziecka rodzice zabrali syna na pole, gdzie czterolatek z własnym sprzętem maszerował, gotowy do gry. Marina zamieściła piękny cytat nawiązujący do bycia matką.

Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadzasz się, że od tej chwili twoje serce będzie przebywało poza twoim ciałem na zawsze.

Marina i LiamMarina i Liam Fot. @marina_official

Po grze w golfa rodzina wybrała się na lody. 

Kiedy one tak szybko rosną - ubolewała nad przemijającym czasem Marina.

Marina i LiamMarina i Liam Fot. @marina_official

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.