Marina miała nowotwór. Przeszła operację. "Był to dla mnie bardzo ciężki okres"

Marina poczuła się gotowa, by podzielić się z fanami informacją o zdrowiu. "Przeszłam operację usunięcia nowotworu" - wyznała na Instagramie.

Marina Łuczenko w ciągu ostatnich paru miesięcy kilkukrotnie podkreślała, że przechodzi w życiu trudne chwile. Żona Wojciecha Szczęsnego przyznała też uprzednio, że czeka ją operacja, ale dopiero teraz wyznała, jak bardzo poważnej kwestii dotyczy. O szczegółach opowiedziała więcej podczas ostatniego Q&A, które niedawno pojawiło się na jej profilu na Instagramie. Marina przyznała po raz pierwszy publicznie, że zachorowała na nowotwór.

Zobacz wideo Marina i Wojtek mają kryzys?

Marina miała nowotwór. Musiała przejść operację

Marina Łuczenko-Szczęsna wyznała, przez co musiała przechodzić przez ostatnie miesiące. Wcześniej owszem sygnalizowała, że boryka się z problemami, ale chyba nikt nie zdawał sobie sprawy z tego, jak bardzo poważnie zagrożone jest jej zdrowie. Z dala od blasku fleszy Marina zmagała się z nowotworem i musiała przejść operację. Przyznała, że był to dla niej bardzo trudny czas, który także pozwolił zweryfikować, na kogo tak naprawdę może liczyć. 

Jakiś czas temu przeszłam operację usunięcia nowotworu. Był to dla mnie bardzo ciężki okres pod względem fizycznym i psychicznym, który wiele zweryfikował, w tym moje otoczenie i przyjaciół, którzy mnie w tym czasie wspierali. Mimo wszystko jestem bardzo wdzięczna za to doświadczenie - czytamy na profilu piosenkarki. 

We wpisie dodała, że te ciężkie przeżycia były dla niej także bardzo cennym doświadczeniem. Na koniec uspokoiła fanów i optymistycznie zakończyła to szczere wyznanie.

Nic w życiu nie dzieje się bez powodu. Na dzień dzisiejszy czuję się znakomicie - dodała.

Wygląda na to, że ze zdrowiem piosenkarki jest już wszystko dobrze. Szczerze życzymy, aby tak pozostało!

Marina Łuczenko miała nowotwór. Szokującą informacją podzieliła się na Instagramie. 'Był to dla mnie bardzo ciężki okres'Marina Łuczenko miała nowotwór. Szokującą informacją podzieliła się na Instagramie. 'Był to dla mnie bardzo ciężki okres' fot. instagram.com

 

Więcej zdjęć znajdziesz w galerii na górze strony.

Zobacz też: Marina zapytana o przyjaźń z Joanną Opozdą. Nie chciała rozmawiać

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.