Dorota Szelągowska pozuje na plaży. Uwagę zwraca drugi plan. "Padłam"

Dorota Szelągowska wrzuciła do sieci wakacyjny kadr. W opisie do zdjęcia zwróciła uwagę na drugi plan. Słowa prezenterki rozbawiły internautów.

Dorota Szelągowska chętnie pokazuje na Instagramie kulisy pracy, a także dzieli się ciekawostkami dotyczącymi życia prywatnego. Tym razem opublikowała w sieci zdjęcie z wakacji. Fani są zachwyceni zarówno fotografią, jak i opisem do niej. 

Jak mieszka Dorota SzelągowskaDorota Szelągowska urządza Polakom mieszkania, a jak mieszka sama?

Zobacz wideo Dorota Szelągowska powiedziała o wadzie serca swojej córki

Dorota Szelągowska pozuje na plaży. Fani zachwyceni drugim planem

W przerwie od obowiązków zawodowych Dorota Szelągowska odpoczywa w słonecznej Hiszpanii. Pomimo urlopu prezenterka stara się być w stałym kontakcie z fanami i regularnie dzieli się w mediach społecznościowych wrażeniami z wakacji. Na instagramowym profilu opublikowała już kilka kadrów. Na kolejne zdjęcie nie musieliśmy długo czekać. W opisie do niego zdradziła, jakie emocje jej wówczas towarzyszyły. 

Zapełniłam wszystkie albumy ze zdjęciami pt. ja, jak się cieszę i jestem szczęśliwa. Full. Zero miejsca (...). Pełne albumy to nic! Te zdjęcia to mi się już nie mieszczą, ani w szufladach, ani w kieszeniach, ani nawet w schowku pod schodami, dlatego daję je tu.

Oprócz tego Szelągowska zwróciła również uwagę na drugi plan.

Grzywka czesana falą, bebzon i pochylacz oraz miliard stopni - napisała Szelągowska.
 

Internauci natychmiast zareagowali na zdjęcie oraz opis, jak prezenterka do niego dodała

Wyglądasz cudnie. Uwielbiam naturalne zdjęcia.
Mistrzowie drugiego planu… czyste piękno.
Bebzon i pochylacz! Padłam! Super fota - czytamy w komentarzach na Instagramie.

Kilka dni temu Szelągowska opublikowała również kadr z plaży. Wówczas jednak pokazała tylko nogi, na których widać było rozstępy. W opisie do zdjęcia podkreśliła, że w pełni je akceptuje i nie wstydzi się ich.

Dorota SzelągowskaCiałopozytywna Dorota Szelągowska pokazała nogi i rozstępy. "Lubię je"

Więcej o: