Krystian Ochman ma już nową ukochaną? Wygadał się jeden z dziennikarzy. Zdradził też jej imię

Krystian Ochman, reprezentant Polski na Konkursie Eurowizji 2022, w kwietniu donosił, że rozstał się z narzeczoną. Leczenie złamanego serca nie trwało długo. U jego boku pojawiła się już nowa kobieta.

Krystian Ochman w tym roku z powodzeniem reprezentował Polskę na Eurowizji. Muzyk wystąpił z piosenką "River" i zebrał całkiem wysokie noty. Sukces na konkursie naturalnie wpłynął na zainteresowanie mediów życiem prywatnym muzyka. W kwietniu Ochman przyznał, że rozstał się z narzeczoną. Teraz dziennikarz komentujący występ artysty na festiwalu w Chicago zdradził, że serce Krystiana jest ponownie zajęte.

Zobacz wideo "Na tej płycie jest dużo niepewności. W tym wieku musimy się odnaleźć". Wywiad z Krystianem Ochmanem

Krystian Ochman zaręczył się? Tak twierdzi dziennikarz. "Przepiękna osoba"

Komentator Festivalu Polonaise wyjawił również, jakie imię nosi nowa partnerka Krystiana Ochmana. Jak się okazuje, związek artysty wszedł już na wyższy, bardzo zobowiązujący poziom. Dowiedzieliśmy się bowiem, że tajemnicza Karolina została narzeczoną piosenkarza.

On ma, słuchajcie, narzeczoną Karolinę, przepiękną osobę - zdradził dziennikarz.

Krystian Ochman kilka miesięcy temu zerwał z poprzednią dziewczyną

Krystian Ochman chroni swoje życie prywatne, przyciśnięty do muru przyznał jednak, że jego poprzedni związek nie wypalił. 23-latek oświadczył się byłej partnerce, ale czas zweryfikował ich relację.

Nie mam teraz dziewczyny, ale myślę, że to wspaniała rzecz mieć taką drugą osobę, z którą możesz być otwarty i mówić jej wszystko. Zaufanie jest bardzo ważne w takiej sytuacji. (...)Myślę, że z odpowiednią osobą niezależnie od sytuacji, jeśli będziecie się trzymali, to będzie wspaniale i pięknie. To zależy, ale nam nie wyszło - przyznał kilka miesięcy temu w rozmowie z portalem Plejada.

Miejmy nadzieję, że jego nowy związek będzie trwalszy od poprzedniego.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.