Syn Moniki Richardson jest dostawcą jedzenia. Teraz znalazł kolejną pracę. "Od zawsze go nęciło"

Monika Richardson pochwaliła się, że jej syn znalazł kolejną pracę. To jednak nie koniec. Okazuje się, że Tomasz Malcolm konkretne plany na karierę zawodową.

Monika Richardson ma dwoje dzieci z drugiego małżeństwa - 21-letniego Tomasza i 18-letnią Zofię. Gwiazda nie ukrywa, że jest bardzo z nich dumna, i z chęcią opowiada o ich planach na życie. Niedawno zdradziła, czym zajmuje się jej starsza pociecha. 

Lara Gessler, Justyna SteczkowskaSteczkowska sama urządziła taras, a w dżungli Pazury surfinie i maciejki

Zobacz wideo Monika Richardson wróciła do nazwiska pierwszego męża. Jego reakcja? WOW

Monika Richardson pochwaliła się nową pracą syna. "Od zawsze go nęciło"

W rozmowie z "Faktem" Richardson powiedziała, że Tomasz w trakcie wakacyjnej przerwy na uczelni znalazł sobie nową pracę. 21-latek niedawno zatrudnił się jako kierowca taksówki. 

Tomek zrobił licencję, przebył stosowne badania i ruszył w miasto. Jestem dla niego pełna podziwu, tym bardziej że w tym roku nie wyjechaliśmy nigdzie wspólnie na wakacje - pochwaliła się Richardson.

Przy okazji dodała również, że jej syn ma zupełnie inne marzenia związane z karierą zawodową. Po tacie odziedziczył miłość do latania. Tomasz nie zamierza jednak zostać pilotem.

Tomek jest niezwykle pracowitym człowiekiem. Dobrze zaliczył sesję po pierwszym roku studiów, więc teraz ma czas, żeby znaleźć dobrą pracę. Wciąż dostarcza jedzenie, ale taksówka od dawna go nęciła. Myślę, że to tylko wakacyjna praca, cały czas bowiem stara się dostać na stewarda do linii lotniczych.

Co ciekawe, to nie jest jedyne zajęcie, jakiemu Tomasz poświęca czas. Chłopak już od kilku miesięcy pracuje jako dostawca jedzenia. Trzeba przyznać, że jest przedsiębiorczą osobą. Podobnie zresztą jak jego mama, która dawniej była dziennikarką, a obecnie jest właścicielką i lektorką szkoły językowej. Otwarcie tej placówki było jej marzeniem od 20 lat i w końcu mogła je zrealizować.

 

Małgorzata Kożuchowska.Kożuchowska pokazała syna. Fani nie mogą się nachwalić "Ale duży!"

Więcej o: