18+
Uwaga!

Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych

Mam co najmniej 18 lat. Chcę wejść
Nie mam jeszcze 18 lat. Wychodzę

Kizo zaprosił na scenę chłopca. Dał czadu! Za to rodzice skrytykowani: Co trzeba mieć w głowie? [18+]

Raper Kizo zaskoczył wszystkich i wykonał jeden ze swoich numerów z niepełnoletnim chłopcem. Internauci są rozemocjonowani i podzieleni.

Kizo, a właściwie Patryk Woziński, jest raperem i autorem tekstów. Współpracował z takimi gwiazdami, jak: Margaret, Tymek, Borixon, Wac Toja, Young Igi czy Szpaku. Uczestniczy też w walkach MMA. Ma na koncie wiele hitów, m.in. "LOT", "Smaczna kawusia" czy "Król Balu". To właśnie ten ostatni utwór zaśpiewał z młodocianym fanem. 

Aneta Zając, Agnieszka ChylińskaAneta Zając boi się wieszaków, a Cameron Diaz klamek. Na jakie fobie cierpią gwiazdy?

Zobacz wideo Biografie muzyków to łakomy kąsek dla scenarzystów

Kizo zaprosił na scenę niepełnoletniego fana. W tle wulgaryzmy

Podczas jednego z ostatnich koncertów Kizo postanowił zintegrować się z fanami. Zaprosił więc na scenę niepełnoletniego fana, by ten zaśpiewał z nim jeden z jego utworów. Gość poczuł się na scenie jak ryba w wodzie. I wszystko byłoby dobrze, gdyby nie dobór repertuaru. Chłopiec wykonał wszak piosenkę "Król Balu", w której nie brakuje wulgaryzmów. Oto fragment utworu:

J**ać korony, korona na bransolecie. Nowy dres MTS z Rolexem w komplecie. Mam dużo gumeczek, bo pliki są coraz większe. Handel na ulicy bez podatków - runo leśne. Prędzej się wyręczę, niż wezmę tą brzydką szmatę. Mam ligę w temacie, biorę ligę na blacie. Puszczam hity latem, po czym wjeżdża sen zimowy. Diler podpisany jako numer alarmowy - usłyszeliśmy. 

W dalszej części nie zabrakło kolejnych wulgaryzmów. 

Już wiem co to drip, jestem ku**a świeży typ. Uuu ajajaj (ajajaj), jedni kończą drudzy zaczynają bal. U-uuu ajajaj, leżę najarany kiedy czeka cały kraj. Jako balu król zapraszam do tańca k**wy. Dres do walca nie do trumny, Good Life na palcach.

Nagranie z koncertu trafiło już do sieci. Można je obejrzeć m.in. na oficjalnym fanpage'u wytwórni muzycznej HHNS LABEL.

Na ostatnim koncercie Kizo, raper postanowił zabrać na scenę młodego fana, który wspólnie z nim zagrał kawałek "Król Balu". Jak widać, młody wpadł na scenę jak po swoje - czytamy w jego opisie.

Pod nagraniem, którego bohaterem był nieletni fan rapera, szybko pojawiło się pojawiło się mnóstwo komentarzy. Internauci byli podzieleni. 

Pomijając już względy wychowawcze, to jestem w szoku, że dzieciak całkowicie bez tremy wbił na scenę i tak sobie poradził.
Pozostaje tylko zapytać, czy rodzice są świadomi, gdzie tak naprawdę bywa ich dziecko. Bo koncerty nie wydają się być dobrym sposobem spędzania czasu dla takich młodziaków. I to bez nadzoru dorosłych.
Co trzeba mieć w głowie, żeby dać dziecko na taki koncert? I jeszcze śpiewa z artystą taki tekst. Masakra. A co będzie za dziesięć lat z takiego dziecka? - czytamy.

Byli też jednak tacy, którzy chwalili chłopca.

Pewnie ręka go boli do tej pory od zbijania piątek w szkole. Będzie miał co wspominać. Szacuneczek.
Młody robi lepsze show niż Kizo.
Widać, że młody się super bawi. Szacun Kizo - pisali.

A co wy myślicie o tym występie?

Więcej o: