Zmiany w "Dzień dobry TVN". Po kilkunastu latach pożegnano stałych pracowników. Wiadomo, kto ich zastąpi

Jak podaje portal Wirtualnemedia.pl, w "Dzień dobry TVN" doszło do zmian personalnych. Z magazynem rozstały się producentki, Ewa Baj i Luiza Zając. Ich obowiązki przejmie Dorota Malesa, zatrudniona wcześniej na stanowisku producentki wykonawczej. To jednak nie koniec przeobrażeń związanych ze śniadaniówką.

"Dzień dobry TVN" w wydaniu codziennym zagości na głównej antenie stacji już we wtorek, 16 sierpnia. Aktualnie emitowane są tylko wydania weekendowe („Dzień dobry wakacje"). Fani porannego programu mogą odetchnąć z ulgą. Pewne jest, że po przerwie wrócą wszystkie znane pary prowadzących: Dorota Wellman z Marcinem Prokopem, Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik, Paulina Krupińska i Damian Michałowski, Małgorzata Ohme i Filip Chajzer oraz duet kobiecy, Agnieszka Woźniak-Starak z Ewą Drzyzgą.

Krzysztof Ibisz, Beata Chmielowska-OlechIbisz ze starymi zębami, Werner z ciemnymi lokami. Tak prezenterzy wyglądali 15 lat temu

Zobacz wideo Paulina Krupińska o wpadkach na antenie "DD TVN"

Coraz częściej mówi się, że do śniadaniowej ekipy dołączy Małgorzata Rozenek-Majdan, lecz informacja o jej ewentualnym angażu nie została jeszcze oficjalnie potwierdzona. Nie wiadomo także, kto mógłby zostać jej ekranowym partnerem. Kolejną nowością będzie odmieniona oprawa graficzna programu oraz scenografia w studio.

Dorota Malesa nową główną producentką "Dzień dobry TVN"

Zarówno Ewa Baj, jak i Luiza Zając były od wielu lat związane z TVN. Biuro prasowe TVN Warner Bros. Discovery, cytowane przez Wirtualnemedia.pl, jako powód kadrowych przetasowań podaje wdrożenie "nowego podejściem do organizacji i zarządzania produkcją w grupie". Byłe już producentki nie udzieliły jak dotąd żadnych oficjalnych komentarzy w tej sprawie.

Agnieszka Woźniak-StarakWoźniak-Starak wróciła do pracy. Boskie botki. Nagle na planie nastąpiły zmiany

Dorota Malesa pracuje w TVN od 2011 roku. Była reporterką i wiceszefową programu interwencyjnego "Uwaga", a wcześniej dziennikarką piszącą m.in. dla tygodnika "Newsweek". Jako pisarka zadebiutowała książką "Ameryka.pl – opowieści o Polakach w USA".

ZOBACZ TEŻ: Krzysztof Skórzyński zniknął z TVN-u. Po powrocie z Włoch odbędzie rozmowę. "Pracownicy spekulują"

Więcej o: