Joanna Opozda pokazała twarz syna. Urocze nagranie. "Mały Avatar"

Do tej pory Joanna Opozda konsekwentnie zakrywała twarz syna na udostępnianych zdjęciach. Teraz postanowiła pokazać wizerunek Vincenta, ale wykorzystała przy tym instagramowy filtr. Wyszło zabawnie?

Filtry na Instagramie wciąż nie tracą na popularności, chociaż niektórzy celebryci, jak Katarzyna Skrzynecka, uparcie twierdzą, że z nich nie korzystają, a nawet nie potrafią ich obsługiwać. Teraz z filtrów skorzystała Joanna Opozda i pokazała się w zaskakującej odsłonie. Inspiracją był megahit Stevena Spielberga "Avatar".

Zobacz wideo Joanna Opozda opowiedziała o problemach ze zdrowiem po ciąży i zaapelowała do fanek

Joanna Opozda zaprezentowała syna Vincenta w roli Avatara

Nagranie jest o tyle zaskakujące, że do tej pory Joanna Opozda zakrywała twarz syna za pomocą emotikony. Tym razem pokazała Vincenta w pełnej krasie, chociaż z nałożonym filtrem Avatara.

Tak wygląda mały Avatar - napisała Joanna Opozda.

screenscreen Fot. Instagram.com/asiaopozda

Przy okazji aktorka sama pokazała się w avatarowej odsłonie. Dodajmy, że do tej pory Joanna Opozda i Antoni Królikowski nie zdecydowali się na opublikowanie wizerunku swojego syna. Konsekwentnie zakrywają jego twarz na udostępnianych fotografiach. 

screenscreen Fot. Instagram.com/asiaopozda

Konflikt między małżonkami wciąż budzi ogromne emocje. Głośno było o rodzinnej awanturze pomiędzy Opozdą a Królikowskimi, kiedy Joanna zdecydowała się odwołać chrzest Vincenta. Aktorzy wzajemnie obrzucali się wówczas błotem w sieci. Pojawiły się oskarżenia o niepłacenie alimentów, a w sieci udostępnione zostały screeny z przelewów bankowych. W sprawę dość niefortunnie włączyła się także teściowa Opozdy, Małgorzata Ostrowska-Królikowska, która broniła syna i jednocześnie wdała się w kłótnię z internautami. Ostatecznie sprawa znajdzie swój finał w sądzie. Zapowiada się ostra walka o prawo do opieki nad Vincentem. Wygląda na to, że medialny serial "Moda na Królikowskich" szybko się nie skończy. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.