Antek Królikowski idzie do sądu. Zapowiada walkę o syna

Antek Królikowski zarzucił publicznie Joannie Opoździe, że ta utrudnia mu kontakty z synem. Aktor twierdzi, że nie zamierza tego tak zostawić i planuje wejść z matką Vincenta na drogę sądową.

Wygląda na to, że afera z udziałem Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego jest jeszcze daleka od zakończenia. Odwołany chrzest Vincenta uruchomił lawinę wzajemnych pretensji, publicznego prania brudów, a nawet rozpoczął walkę na screeny udostępniane w instagramowych relacjach. Antek Królikowski poszedł o krok dalej i udzielił wywiadu "Faktowi", w którym opowiedział o kulisach całej sytuacji. Aktor rozmawiał również z "Super Expressem" i przyznał, że za długo milczał w sprawie relacji z byłą partnerką.

Zobacz wideo Tak wyglądała historia Opozdy i Królikowskiego

Antek Królikowski chce podjąć kroki prawne w walce o syna

Antek Królikowski zniknął z mediów społecznościowych na początku kwietnia tego roku po głośnej aferze, którą wywołał oburzający pomysł walki sobowtórów prezydenta Ukrainy i Rosji podczas gali MMA. Aktor wrócił na Instagram w połowie lipca, aby relację z Joanną Opozdą przedstawić z własnej perspektywy. Ojciec Vincenta zarzuca byłej partnerce kłamstwa i manipulację, oskarżył ją o przywłaszczenie pieniędzy, a także twierdzi, że Opozda nie pozwala mu widywać się z synem. Królikowski uważa teraz, że milczał za długo.

Joanna dopuszcza się kłamstw i manipulacji. Nie zamierzam grać w jej grę. Dlatego zamiast pomówień i oszczerstw pokazałem jednoznaczne dowody na jej manipulacje. Wierzę, że moi odbiorcy sami wyciągną z tego wnioski. Wiem, że moje milczenie, które było mi po prostu potrzebne, trwało za długo. Ale wiem też, że prawda obroni się sama. Ja chcę się teraz skupić na walce o Viniego - skomentował w rozmowie z "Super Expressem".

Jak dowiedział się tabloid, Królikowski nie zamierza zostać gołosłownym i rzekomo planuje iść do sądu, aby zabezpieczyć kontakty z synem. Opozda i jej były partner są bowiem w trakcie oczekiwania na datę rozprawy rozwodowej, a dopiero decyzja sądu może zapewnić Królikowskiemu konkretne terminy spotkań z Vincentem.

Warto przypomnieć, że Joanna Opozda ma zupełnie inny pogląd na całą sprawę. Matka Vincenta twierdzi, że jej były partner nie jest najlepszym ojcem i nie interesuje się chłopcem w dostatecznym stopniu. Zarzucała publicznie Antkowi Królikowskiemu m.in., że nie płaci przyznanych przez sąd alimentów, twierdzi również, że pojechał na wakacje z kochanką, kiedy jego syn trafił do szpitala.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.