Joanna Opozda wyjawiła jakim ojcem jest Królikowski. "Kiedy syn wylądował w szpitalu, ty pojechałeś z kochanką na wakacje"

Joanna Opozda na Instagramie wyjawiła jakim ojcem jest Antek Królikowski. Po wakacjach z kochanką zaskoczył ją pytaniem o żywienie Vincenta.

Antek Królikowski i Joanna Opozda do tej pory milczeli na temat ich małżeństwa, które lada dzień przejdzie do historii. Wszystko zmieniło się kilka dni temu, kiedy pod kościołem, w którym miał odbyć się chrzest Vincenta stawił się aktor wraz z matką Małgorzatą Ostrowską-Królikowską. Dzień wcześniej został poinformowany, że uroczystość się odbędzie, a w sieci zawrzało. 

Zobacz wideo Joanna Opozda o nieprzespanych nocach, pomocy przy synu i stresie po ciąży

Małgorzata Rozenek-Majdan, Jacek Rozenek, Demi Moore, Bruce Willis"Zostańmy przyjaciółmi". Znane pary, które po rozstaniu mają doskonałe relacje

Wszystko zaczęło się od plotek o tym, że Joanna Opozda miała nie zaprosić męża na chrzest własnego dziecka, co zdementowała zamieszczając prywatne wiadomości w mediach społecznościowych. Później małżonkowie i ich rodziny zaczęli się przepychać w sieci, publikując kolejne screeny wiadomości. 18 lipca Antek Królikowski postanowił opublikować wideo, w którym opowiedział o relacji z matką swojego syna.

Komornik zajął konto Antka Królikowskiego

Joanna Opozda postanowiła odpowiedzieć na zarzuty Antka Królikowskiego i wyjawiła całą prawdę na temat tego, jakim był ojcem. Wciąż trzyma się tego, że odpowiednią wysokość alimentów określił sąd, a jej mąż nie zdecydował się ich opłacać. Gdyby było inaczej, jego konto nie zostałoby zajęte przez komornika. 

Alimenty zostały nakazane przez sąd, a nie przeze mnie. Przyjrzał się twoim dochodom i określił odpowiednią kwotę. Gdybyś był uczciwą osobą i płacił comiesięczne alimenty na czas, komornik nie zająłby twojego konta, to chyba oczywiste. Ile razy próbowałam się z tobą dogadać? Ile razy mój prawnik próbował się z tobą skontaktować? - zaczęła Joanna Opozda.

Joanna Opozda punktuje ojcostwo Antka Królikowskiego

Aktorka twierdzi, że Antek Królikowski nie zna prawdziwego życia. Nie uczestniczy w opiece nad synem i nie interesował się nim przez długi czas. Wytknęła mu, że kiedy ich syn miał dwa miesiące zadawał absurdalne pytania dotyczące żywienia i wręczył mu kostkę Rubika.

Niewiele wiesz o prawdziwym życiu, prawdziwe życie nie jest wieczną imprezą. Nigdy nie zmieniłeś pieluch naszemu dziecku, nigdy nie wstawałeś go w nocy. Ale kiedy nasz syn miał dwa miesiące, przyniosłeś mu kostkę Rubika i spytałeś, czy może zjeść pierogi. Więc jakim jesteś ojcem?

Joanna Opozda nie chciała komentować swojej relacji z Antkiem Królikowskiego, ponieważ już dawno pogodziła się z ich rozstaniem. Ma mu jednak za złe, że kiedy ich syn zachorował, ten wolał bawić się z kochanką na wakacjach.

Kiedy nasz syn poważnie zachorował i wylądował w szpitalu, a Ty pojechałeś z kochanką na wakacje do Kudowy, porzucając go po raz drugi, zaczęłam dziękować Bogu, że nie jesteś już moim partnerem. Przykro mi, że musiało dojść do tego medialnego cyrku, ale w obliczu stawiania mnie w najgorszym świetle, musiałam bronić się w jedyny znany państwu Królikowskim sposób: publicznie.

Możemy się spodziewać, że w ciągu najbliższych dni Joanna Opozda i Antek Królikowski wyjawią więcej na temat swojej relacji i rodzicielstwa. 

Antek KrólikowskiKrólikowski ujawnił historię z konta bankowego. Opozda miała przelać sporą kwotę

Więcej o: