Tak Anna Dereszowska ubrała się na wesele. Bluzka klasyczna, ale spódnica to hit. "Na łące i w stodole"

Anna Dereszowska udostępniła na Instagramie fotografię z wesela. Widać na zdjęciu, że ceremonia odbyła się w iście sielskiej scenerii. "Ślub na łące i wesele w stodole to nasze klimaty" - podkreśliła, a później zdradziła, o co tak naprawdę chodzi.

Anna Dereszowska wrzuciła na Instagram zabawny post, którym zaintrygowała część fanów. Na początku poinformowała ich o tym, że udostępnia fotografię z wesela. Później jednak dodała, że nie chodzi o jej przyjęcie, a o coś zupełnie innego. Szykuje się nowa rola filmowa czy wesele przyjaciół? Na to pytanie odpowiedziała w dalszej części postu.

Zobacz wideo Anna Dereszowska w sukni ślubnej

Anna Dereszowska wyszła za mąż? Nic z tych rzeczy, ale w fanach zasiała ziarno niepewności

Aktorka udostępniła w mediach społecznościowych najnowsze zdjęcie, na którym zaprezentowała się w stylizacji weselnej. W opisie zdjęcia dodała jednak, że pojawiła się wraz z fotografem Danielem Duniakiem, na weselu bliskich osób. Napisała na Instagramie:

Niech żyje miłość. Ślub na łące i wesele w stodole to nasze klimaty (ale wesele nie nasze, spokojnie). W deszczowy dzień słońce wyszło dokładnie pół godziny przed ceremonią. Przypadek? - zapytała tajemniczo aktorka.
 

Na tę okazję przygotowała wyjątkową i sentymentalną stylizację. Wybrała spódnicę, którą kupiła kiedyś w sklepie z odzieżą używaną. Jej vintage zdobycz ma już 20 lat.

Spódnica kupiona w second-handzie pod koniec studiów, czyli jakieś 20 lat temu - napisała fanom, którzy byli zainteresowani zakupem podobnej.

Dopasowała do niej zwiewną bluzkę z delikatnymi, falującymi rękawami. Całość prezentowała się niesamowicie sielsko, a aktorka wyglądała w tym "looku" jak prawdziwa świtezianka. Trudno było od niej oderwać wzrok, co podkreślili w komentarzach internauci. 

Ale zwiewnie i lekko! Przepiękna spódnica - napisała jedna z fanek.

Co myślicie o stylizacji aktorki? Podoba wam się taki boho styl?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.