Anna Czartoryska-Niemczycka poznała przyszłego męża, gdy była nastolatką. Żadne z nich tego nie pamięta

Anna Czartoryska-Niemczycka już jako nastolatka miała okazję poznać swojego przyszłego męża. Jednak ani ona, ani jej ukochany, nie pamiętają tego spotkania.

Anna Czartoryska-Niemczycka rzadko opowiada o swoim życiu prywatnym, nie jest też bywalczynią warszawskich imprez branżowych. Aktorka woli skupić się na rodzinie, a kontakt z fanami utrzymuje dzięki mediom społecznościowym. Ci mieli ostatnio okazję, aby zadać gwieździe nurtujące ich pytania, a ta zdradziła kilka historii z przeszłości. Jedną z nich jest moment poznania przyszłego męża.

TU ZNAJDZIE SIĘ REKLAMA

Zobacz wideo Przetakiewicz zachwycona niespodzianką od ukochanego

Anna Czartoryska-Niemczycka poznała przyszłego męża, gdy była nastolatką

Jedna z obserwatorek była ciekawa, kiedy Anna Czartoryska-Niemczycka poznała ukochanego, Michała Niemczyckiego, z którym są małżeństwem od 2013 roku. Aktorka postanowiła być całkowicie szczera i wyznała, że nie pamięta ich pierwszego spotkania.

Podobno poznaliśmy się na obiedzie z okazji urodzin mojej mamy w hotelu Bryza, gdy byliśmy nastolatkami. Żadne z nas tego nie pamięta.

Do kolejnego spotkania przyszłych małżonków doszło dopiero 12 lat później i wtedy od razu między nimi zaiskrzyło.

Spotkaliśmy się znów 12 lat później na bardzo romantycznym balu i ten wieczór zdecydowanie zapadł nam w pamięć.

Anna Czartoryska-Niemczycka odpowiedziała na pytanieAnna Czartoryska-Niemczycka odpowiedziała na pytanie instagram/annaczartoryska_niemczycka

Kim jest mąż Anny Czartoryskiej-Niemczyckiej?

Michał Niemczycki jest synem jednego z najbogatszych Polaków, Zbigniewa Niemczyckiego. Chciał zostać reżyserem, dlatego wyjechał do Stanów Zjednoczonych i rozpoczął studia w szkole filmowej, University of California Los Angeles. Marzenia jednak zderzyły się z rzeczywistością - przeniósł się na Uniwersytet w Ohio, gdzie skończył marketing i zarządzanie. Z Anną Czartoryską-Niemczycką mają czworo dzieci - Ksawerego, Janinę, Antoniego oraz Stefana.

Więcej o:
Copyright © Agora SA