Barbara Kurdej-Szatan popłakała się na scenie. Wystarczyło jedno pytanie

Barbara Kurdej-Szatan pojawiła się podczas panelu dyskusyjnego na Pol'and'Rock Festival 2022. W pewnym momencie padło pytanie, które totalnie rozkleiło aktorkę. Tego nikt się nie spodziewał.

Barbara Kurdej-Szatan była gościem podczas panelu dyskusyjnego na Pol'and'Rock Festival 2022. Aktorka odpowiadała na pytania zainteresowanych słuchaczy. Poruszyła tematy pracy w środowisku aktorskim czy boreliozy. W pewnym momencie padło pytanie o sytuację sprzed roku. Gwiazda nie wytrzymała i rozkleiła się po odpowiedzi na zadane pytanie.

Zobacz wideo Barbara Kurdej-Szatan opowiedziała o kryzysie w związku z Rafałem Szatanem

Barbara Kurdej-Szatan zapytana o wypowiedź sprzed miesięcy. Nie wytrzymała i się popłakała

Aktorka w listopadzie 2021 roku opublikowała na Instagramie wstrząsające wideo, które opatrzyła wulgarnymi słowami. Było to nagranie z granicy polsko-białoruskiej. W opisie obraziła funkcjonariuszy Straży Granicznej i nazwała ich: "maszynami bez serca i mózgu". W jej wpisie padło nawet hasło "mordercy". Po tym wydarzeniu zebrały się czarne chmury nad aktorką i wielu pracodawców zrezygnowało ze współpracy z Barbarą Kurdej-Szatan. Zobacz więcej TUTAJ. Teraz jeden ze słuchaczy w pytaniu zadanym aktorce wrócił do sytuacji sprzed roku.

Jestem żołnierzem i kiedy my tam razem biegamy, ty śpisz albo pijesz kawę. Kiedy my w nocy biegamy z tymi uchodźcami, ty jesteś w knajpie. Moje pytanie jest krótkie - dlaczego tak? - zapytał słuchacz.
 

Na odpowiedź aktorki nie trzeba było długo czekać. Najpierw zapytała retorycznie:

Dlaczego nie jestem żołnierzem?

Później dodała:

W prawie europejskim jest napisane, że zadań, które są niezgodne z prawem, żołnierz nie musi wykonywać. Bo są niezgodne z prawem. Ja straciłam swoją pracę za to, co powiedziałam. Niejedną. Rozumiem, że boją się o swoją pracę, ale pushbacki są nielegalne.

Widać było, że ta wypowiedź ją wiele kosztowała, bo chwilę później rozpłakała się na scenie. Niezręczny moment postanowiła przełamać publiczność, który zaczęła ją oklaskiwać i wesprzeć tym samym na duchu. 

Co myślicie o zachowaniu aktorki?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.