Ukochana miliardera Patrycja Tuchlińska wyprawiła luksusowe pierwsze urodziny syna. Setki balonów i wielki pluszak

Patrycja Tuchlińska podzieliła się fotorelacją z pierwszych urodzin syna. Zdjęcia wykonał jej mąż Józef Wojciechowski.

Patrycja Tuchlińska w sierpniu ubiegłego roku urodziła. O wszystkim poinformowała, publikując zdjęcie w luksusowych wnętrzach, do którego zapozowała z synem na rękach. Już niespełna dwa miesiące później Józef Wojciechowski zabrał rodzinę w pierwszą wspólną podróż.

Zobacz wideo Joanna Krupa pozowała na ściance z córką. Mała Asha wysyłała buziaki reporterom

Od momentu narodzin na Instagramie żony miliardera pojawiło się kilka okazjonalnych zdjęć z chłopcem. Patrycja Tuchlińska chętnie pokazywała, jak świętowała pierwszy dzień matki, a teraz ma kolejny powód do radości. Jej syn właśnie skończył rok.

Patrycja Tuchlińska świętuje pierwsze urodziny syna

Wygląda na to, że żona miliardera doskonale czuje się w roli matki, a ostatni rok był dla niej pięknym doświadczeniem. Z okazji święta dziecka opublikowała zdjęcie na tle luksusowej willi, którą ozdobiono balonami w stonowanych kolorach i pluszowymi misiami. Patrycja Tuchlińska była ubrana w żółtą mini i złote szpilki, natomiast jej pociecha, którą trzymała na rękach, w niebieski komplet w paski. Całość uchwycił dumny ojciec.

Nasze pierwsze urodziny. To był dla mnie intensywny rok. Uszczypnijcie mnie! Czy można być bardziej szczęśliwym? Uprzedzam pytania: Tatuś robił zdjęcie - napisała Patrycja Tuchlińska.

Patrycja Tuchlińska świętuje pierwsze urodziny synaPatrycja Tuchlińska świętuje pierwsze urodziny syna Instagram @patrycja.tuchlinska

W komentarzach obserwatorzy składali najlepsze życzenia synowi Józefa Wojciechowskiego.

Wow, cudownie. Najlepszego malutki.
Oby tylko zdrowie było, bo wszystko inne maluch ma zapewnione.
Wszystkiego najlepszego dla syna. Niech żyje swoim życiem i będzie szczęśliwy - czytamy w komentarzach.

Więcej zdjęć znajdziesz w naszej galerii na górze strony.

Więcej o:
Copyright © Agora SA