Milioner został ojcem. Jego 50 lat młodsza wybranka urodziła. Patrycja Tuchlińska pokazała zdjęcie

Patrycja Tuchlińska i Józef Wojciechowski, jeden z najbogatszych Polaków, zostali rodzicami. Wybranka milionera pokazała urocze zdjęcie.

Patrycja Tuchlińska podzieliła się radosną nowiną na Instagramie. Urodziła swoje pierwsze dziecko, a tym samym ona i jej ukochany Józef Wojciechowski, zostali rodzicami.

Józef Wojciechowski i Patrycja Tuchlińska Patrycja Tuchlińska jest w ciąży! Urodzi dziecko miliarderowi. Zdradziła też płeć

Zobacz wideo Olga Kalicka pójdzie w ślady Joanny Krupy i będzie prowadzać syna na szelkach?

Patrycja Tuchlińska urodziła swoje pierwsze dziecko! Zdradziła płeć

 Patrycja Tuchlińska opublikowała na Instagamie fotografię z noworodkiem. Zapozowała w luksusowych wnętrzach, trzymając dziecko w ramionach. Patrycję Tuchlińską otaczają bukiety kwiatów, które prawdopodobnie otrzymała z okazji narodzin dziecka.

Przede mną nowy rozdział. Macierzyństwo. Już rozumiem, jak łatwo można stracić głowę dla dziecka - napisała.

Pod zdjęciem posypały się gratulacje, do których się przyłączamy.

 

Józef Wojciechowski jest szefem holdingu budowlanego JW Construction. Mężczyzna przez lata zgromadził ogromny majątek, który szacowany jest na około miliard złotych. W końcu w jego życiu pojawiła się kobieta, z którą zechciał założyć rodzinę - biznesmen od 2018 roku jest związany z Patrycją Tuchlińską. O ciąży jego wybranki dowiedzieliśmy się dopiero niedawno. 

Patrycja Tuchlińska jest absolwentką inżynierii mechanicznej na Politechnice Wrocławskiej. Pracowała jako fotomodelka. Brała udział w pokazach mody, między innymi prezentowała na wybiegu ubrania Ewy Minge. Poza tym modelka uwielbia podróże. Na jej Instagramie znajdziemy zdjęcia z całego świata, od Andaluzji, przez Chorwację i Cypr, po Paryż, Dubaj i egzotyczne Karaiby.

Przeczytaj więcej: Kim jest Patrycja Tuchlińska, partnerka miliardera Józefa Wojciechowskiego? Między nimi 50 lat różnicy

Więcej o: