Patrycja Tuchlińska i miliarder Józef Wojciechowski w pierwszej podróży z synem. Maluch ma prawie dwa miesiące

W połowie sierpnia media obiegła wiadomość, że Patrycja Tuchlińska i jej ukochany Józef Wojciechowski zostali rodzicami. Teraz szczęśliwa mama zamieściła w sieci zdjęcie syna.

Patrycja Tuchlińska od 2018 roku związana jest z Józefem Wojciechowskim. Para budzi emocje z dwóch względów. Po pierwsze dzieli ich spora różnica wieku, po drugie mężczyzna jest jednym z najbogatszych Polaków.

Zobacz wideo Rubikom zdarza się pokłócić. Jak rozwiązują konflikty? „Jest awantura"

Patrycja Tuchlińska w pierwszej podróży z synem

Zaledwie miesiąc temu Patrycja Tuchlińska i Józef Wojciechowski zostali szczęśliwymi rodzicami. Na świat przyszedł ich syn. Do tej pory para nie zdradziła jego imienia. Młoda mama właśnie pochwaliła się na Instagramie nowym zdjęciem. Kadr przedstawia ją trzymającą dziecko na rękach. W tle widać samochód i przygotowania do podróży. I faktycznie, Patrycja pyta swoich obserwatorów o rady w związku z pierwszym dłuższym wyjazdem z malcem.

Dzisiaj jedziemy pierwszy raz w dalszą podróż. Mam nadzieję, że synek dobrze zniesie trasę i zmianę otoczenia. Macie jakieś rady?

Fani dzielą się swoimi doświadczeniami i zapewniają, że dzieci kochają jazdę samochodem, więc nie powinno być problemów.

Im mniejsze dziecko, tym łatwiejsza podróż.
Na pewno przydadzą się przerwy wedle potrzeb maluszka.
 

Józef Wojciechowski jest szefem holdingu budowlanego JW Construction. Był krótko właścicielem klubu sportowego Polonia Warszawa. Przez lata zgromadził ogromny majątek, który szacuje się na około miliard złotych. W 2018 roku związał się z Patrycją Tuchlińską, która jest absolwentką inżynierii mechanicznej na Politechnice Wrocławskiej. Pracowała jako fotomodelka, między innymi prezentowała na wybiegu ubrania Ewy Minge. Jej pasją są podróże. Na Instagramie chętnie dzieli się zdjęciami z całego świata, od Andaluzji, przez Chorwację i Cypr, po Paryż, Dubaj i egzotyczne Karaiby.