Sandra Kubicka chciała usłyszeć, na ile lat wygląda. Ups, nie tego się spodziewała

Sandra Kubicka opublikowała zdjęcie z wakacji. Modelka jednocześnie zapytała internautów, na ile lat wygląda. Niektóre odpowiedzi z pewnością ją zaskoczyły.

Sandra Kubicka jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Na Instagramie obserwuje ją aż 655 tys. użytkowników. Modelka chętnie publikuje zdjęcia z podróży czy spotkań z przyjaciółmi. Gwiazda lubi też podzielić się przemyśleniami na przeróżne tematy. Tym razem jednak poprosiła o opinię internautów.

Zobacz wideo Aleksander Baron rozmawiał z Sandrą Kubicką o PCOS? "Od pięciu lat obserwuje mnie na Instagramie"

Sandra Kubicka zapytała fanów, na ile lat wygląda

Sandra Kubicka podzieliła się zdjęciem z wakacji, na którym z delikatnym uśmiechem spogląda w stronę obiektywu. W opisie fotografii modelka stwierdziła, że podobnie jak Benjamin Button z roku na rok czuje, że ubywa jej lat.

Sandra Benjamin Button, lat 27. Chyba czas przestać pić kolagen, bo zaraz obudzę się w kołysce. Piszcie w komentarzach, na ile lat wyglądam.
 

Zobacz również: Sandra Kubicka przyjaźnie macha do fanów stopami. Taki kolor paznokci to rzadkość

Internauci chętnie odpowiedzieli na prośbę modelki. Pojawiły się jednak bardzo różne opinie co do tego, na ile lat Sandra wygląda. Niektóre głosy zapewne jej się nie spodobały.

Wyglądasz pięknie jak zawsze. Dałabym maksymalnie 22, ale proszę nie wciskajmy dziewczynom kitu, że to dzięki piciu kolagenu.
Na tym zdjęciu na 19, ale myślałam, że masz około 30.
32 bym ci dała, nie więcej.
Ja myślałam, że ty masz 30 lat.

Post skomentował również ukochany gwiazdy - Baron. Ironicznie przypomniał, że to on zrobił partnerce zdjęcie.

Znakomita praca fotografa. Wydobył głębię i naturalność twojej urody i czuć z daleka, że błyszczysz w jego obiektywie. Kto robił to zdjęcie?

A według was na ile lat wygląda Sandra Kubicka?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.