"Ślub od pierwszego wejrzenia". Jacek oświadczył się ukochanej! Pokazał wspólne zdjęcia

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Jacek Wojciechowski oświadczył się nowej ukochanej. Uczestnik show pokazał wspólne zdjęcia z wybranką swojego serca.

Jacek Wojciechowski wziął udział w pierwszej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Mężczyzna poślubił wówczas Natalię Kobielę, która z trudem ukrywała rozczarowanie wyborem, jakiego dokonali dla niej eksperci. Małżeństwo nie przetrwało próby czasu i para po miesiącu wzięła rozwód. Uczestnik zdołał już zapomnieć o nieudanej relacji z byłą żoną i dziś jest w szczęśliwym związku z nową partnerką. O swoim szczęściu poinformował obserwatorów na Instagramie, przekazując wieści o zaręczynach.

Michał ŻebrowskiMichał Żebrowski na pierwszym zdjęciu z dzieckiem. "Córcia czy wnusia?"

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Jacek oświadczył się ukochanej

Jacek opublikował post, zaczynając go od cytatu amerykańskiej pisarki Nory Ephron. Z jego treści wynika, że mężczyzna nie ma cienia wątpliwości wobec wybranki. Pod koniec wpisu wprost przyznał, że oświadczył się ukochanej. 

Kiedy zdajesz sobie sprawę, że chcesz spędzić z kimś resztę życia. Chcesz, aby reszta życia zaczęła się tak szybko, jak to możliwe - Nora Ephron. To był wyjątkowy dzień dla nas obojga. Moja druga połówka zaskoczona! A ja mega szczęśliwy, że plan wyszedł bardziej niż idealnie. Zaręczeni.
 

Pod postem Jacka pojawiły się liczne gratulacje od widzów "Ślubu od pierwszego wejrzenia". 

Gratuluje, jak romantycznie. Dobrze, że pan sobie ułożył życie!
Cudownie! Zasługujesz, by być szczęśliwym.
Gratulacje, życzę wam dużo miłości i zdrowia - piszą internauci.

A co słychać u Natalii, byłej żony Jacka ze "Ślubu"? Uczestniczka wciąż jest aktywna na Instagramie. Choć z jej profilu nie dowiadujemy się zbyt wiele na temat jej życia prywatnego, to gołym okiem widać, że jest miłośniczką jedzenia i podróży. Zmieniła także fryzurę - dziś nosi blond włosy.

 

Maffashion, tatuaże Doroty SzelągowskiejSzelągowska i Chylińska żałowały, że zrobiły sobie te tatuaże. Bieber też popełniła błąd

Jackowi życzymy wszystkiego dobrego na nowej drodze życia.

Więcej o: