Fatalne warunki współpracy z Sebastianem Fabijańskim. "Utrudniony kontakt"

Sebastian Fabijański stracił ważny kontrakt. Wygląda na to, że nie wyreżyseruje filmu, który był jego marzeniem. Wszystko przez nieodpowiedzialne zachowanie aktora.

O Sebastianie Fabijańskim w ostatnim czasie było bardzo głośno. Z pewnością jednak aktor nie pragnął tego rodzaju popularności. Skandal z Rafalalą, rozstanie z Maffashion i wywiad, w którym przyznał, że ją zdradzał - to wszystko mocno podkopało jego wizerunek. Teraz okazuje się, że ma to też bezpośredni wpływ na karierę Fabijańskiego.

Zobacz wideo Sebastian Fabijański ogląda telewizję z synem

Sebastian Fabijański stracił posadę

Sebastian Fabijański swego czasu opowiadał o planach na ekranizację książki "Eldorado". Chciał być reżyserem filmu opowiadającego o ciemnej stronie futbolu. Okazuje się jednak, że nic z tego nie wyjdzie. Agencja public relations Dobre Media poinformowała, że kluczowa dla projektu umowa przestała obowiązywać.

Na wiosnę miał zacząć zdjęcia do produkcji. Niestety nie doszło do tego. Przez ten czas Sebastian zapewniał, że pracuje nad scenariuszem i szuka sponsorów. Umowa z Leną Katlik była zawarta na rok, z możliwością przedłużenia na następne pół roku. W dniu 27 lipca minął termin ich współpracy - możemy przeczytać na stronie awpress.pl.

Autorka książki powiedziała portalowi Jastrząb Post, że straciła cierpliwość do Sebastiana Fabijańskiego.

W ostatnim czasie miałam utrudniony kontakt z Sebastianem. Ponad miesiąc temu poinformowałam go, że nie zamierzam czekać i biorę sprawy w swoje ręce. Jestem po rozmowach ze znanym producentem filmowym. Jest on żywo zainteresowany moim projektem. Wierzę, że razem zrobimy dobre kino, którego jeszcze nie było. Wkrótce podamy szczegóły - wyznała Lena Katlik.

Myślicie, że kariera Sebastiana Fabijańskiego przetrwa wizerunkowy kryzys?