Joanna Opozda zorganizowała zaległe urodziny. Zaszalała z dekoracją balkonu. I to jedzenie!

Joanna Opozda wyprawiła urodziny na pięknie udekorowanym balkonie. Aktorka skorzystała z usług profesjonalnego cateringu, który zadbał o przekąski.

Joanna Opozda nie miała ostatnio w życiu najłatwiej. Tuż przed porodem dowiedziała się, że Antek Królikowski zdradza ją z sąsiadką. Kilka tygodni później na jaw wyszło, że para prawdopodobnie nigdy nie zamieszkała razem po ślubie. Podczas gdy aktor był gwiazdą kolejnych skandali, Opozda zajmowała się wychowaniem Vincenta oraz skupiała na karierze. Często wbijała szpilę byłemu partnerowi, sugerując, że musi samodzielnie utrzymywać syna, stąd szybki powrót do pracy po porodzie. Następnie wybuchła kolejna afera z udziałem Opozdy i Królikowskiego. Chodziło o odwołane chrzciny. Rodzice Vincenta zaczęli obrzucać się winą i publikować screeny prywatnych rozmów. W związku z tym, ostatnie, o czym myślała aktorka to urodziny, które obchodziła 2 lipca. Dopiero teraz celebrytka postanowiła je uczcić.

Zobacz wideo Historia związku i rozstania Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego

Opozda świętuje zaległe urodziny. Przyjęcie zorganizowała na balkonie

Aktorka na początku wakacji skończyła 34 lata. Jednak kolejne afery z udziałem jej, byłego partnera i rodziny sprawił, że prawdopodobnie nie miała głowy do hucznych przyjęć. Dopiero 29 lipca pochwaliła się na Instagramie zorganizowaną imprezą. Odbyła się na balkonie, zapewne tylko dla najbliższych osób.

Joanna Opozda urodzinyJoanna Opozda urodziny Fot. @asiaopozda

Opozda zadbała o odpowiedni wystrój. Wszędzie był balony, a także ogromny napis "Happy Birthday". Gwiazda skorzystała z usług cateringu, który przygotował słone i słodkie przekąski. Nie mogło zabraknąć również tortu. Klasyczny tort z pistacjowego kremu zdobiły róże oraz makaroniki.

Joanna Opozda tortJoanna Opozda tort Fot. @asiaopozda

Joanna Opozda, Antek KrólikowskiJoanna Opozda czyta książkę. Tytuł nie bez znaczenia

Więcej zdjęć z przyjęcia Joanny Opozdy znajdziesz w galerii u góry strony.

Więcej o: