Joanna Opozda była gotowa wybaczyć Antkowi zdradę?! "Jest bardzo religijna i dla niej małżeństwo to rzecz święta"

Joanna Opozda i Antek Królikowski niedawno zostali rodzicami, jednak szczęście ich związku nie trwało długo. Narodziny syna przyćmił fakt głośnego rozstania małżeństwa. Aktor niechętnie mówi o swojej sytuacji rodzinnej, jednak nie zaprzeczył rewelacjom o rozpadzie związku. Wyszło na jaw, co Joanna Opozda zrobiła, gdy dowiedziała się o niewierności męża.

Więcej informacji na temat gwiazd polskiego show-biznesu na stronie głównej Gazeta.pl

W ostatnich dniach w mediach zawrzało. Wszystko za sprawą plotki, według której Antoni Królikowski miał wdać w romans z sąsiadką swojej żony, Joanny Opozdy. Serwis Pudelek informował również, że aktor związał się już z nową partnerką. Na Królikowskiego spadła lawina hejtu. On sam podczas konferencji promującej program "Przez Atlantyk" przyznał, że nie jest mu lekko. Dodał, że nie chce publicznie komentować medialnej burzy, gdyż niedawno urodził mu się syn, a Joanna jest w połogu. Teraz na jaw wychodzą nowe fakty dotyczące ich rozstania. Osoba z otoczenia małżeństwa wyjawiła, jak do trudnej sytuacji podchodzi aktorka. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Jak mieszka Antek Królikowski? Spójrzcie tylko na te plakaty. Niesamowity klimat

Zobacz wideo Antek Królikowski komentuje medialne sprzeczki Wieniawy i Opozdy. Asia płakała?

Joanna Opozda wybaczy Antoniemu Królikowskiemu? Szczegóły wyjawił ich znajomy 

Nastał ciężki czas w życiu Joanny Opozdy i Antoniego Królikowskiego. Jak donosi "Super Express", para z kryzysem w związku mierzyła się jeszcze zanim doszło do ślubu, który odbył się 7 sierpnia 2021. Osoba z ich otoczenia twierdzi, że aktor nie mógł doczekać się narodzin syna: 

Antek wierzył, że przyjście na świat dziecka wszystko zmieni - zdradził tabloidowi znajomy pary.

Informator wyjawił również, że Joanna, by ratować małżeństwo, chciała wybaczyć mężowi zdradę. Aktorka jest bardzo religijną osobą i poważnie traktuje przysięgę składaną przed ołtarzem. 

Asia jest bardzo religijna i dla niej małżeństwo to rzecz święta. Dlatego była gotowa wybaczyć Antkowi - dodał informator.

"Super Express" podał, że Joanna Opozda na pierwszym miejscu stawia dobro Vincenta i razem z Antonim Królikowskim próbują dojść do porozumienia. 

Plotek.pl jest dla Was i dla Was piszemy o rozrywce. Ale to nie znaczy, że nie pamiętamy i nie myślimy o Ukrainie. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie w tych miejscach:

Wszystkie wiadomości na temat wojny w Ukrainie

Jak pomóc Ukrainie - pomoc prawna

Jak pomóc Ukrainie - pomoc rzeczowa i finansowa

Pomoc dla Przyjaciół z Ukrainy

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.