Aktor z "Pierwszej miłości" wspiera Opozdę po rozstaniu z Królikowskim. "Dodaje jej wiary"

Joanna Opozda w trudnych chwilach może liczyć na wsparcie przyjaciół. Jednego z nich, który jest jej szczególnie bliski, poznała na planie serialu "Pierwsza miłość". Mowa o Patryku Pniewskim.

Antoni Królikowski i Joanna Opozda pobrali się w sierpniu 2021 roku, a niedługo po tym ogłosili, że spodziewają się dziecka. Rodzinne szczęście nie trwało jednak długo. Zaraz po narodzinach Vincenta do mediów trafiła informacja o rozpadzie związku aktorskiej pary. Od tego czasu wiele się wydarzyło, a rozwód dopiero przed nimi. Pierwsza rozprawa zaplanowana jest na wrzesień. W tych stresujących chwilach Opozda nie jest sama. Aktorka może liczyć na pomoc rodziny i przyjaciół

Zobacz wideo Historia związku i rozstania Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego

Joanna Opozda po rozstaniu z Królikowskim poznała prawdziwego przyjaciela: Wspiera ją

Joanna Opozda i Patryk Pniewski poznali się na planie serialu "Pierwsza miłość". Od tego czasu utrzymują ze sobą bliski kontakt. Jak donosi informator "Na żywo", Pniewski jest częstym gościem w domu Joanny.

Jest przy Aśce, wspiera ją, dodaje jej wiary w siebie. Ona wie, że może o każdej porze dnia i nocy liczyć na jego pomoc. Jest niewiele od niej młodszy, ale bardzo dojrzały i rozsądny - możemy przeczytać.

Informator tygodnika jednocześnie ucina plotki, jakoby Opozdę i Pniewskiego mogłoby łączyć coś więcej niż tylko przyjaźń. 

Owszem, pasują do siebie, ale nie w głowie jej nowy związek. Nie zakończyła jeszcze swojego małżeństwa. Najpierw na tym chce się skupić i na wykończeniu domu, do którego niedawno odebrała klucze. Potem będzie myślała o sobie. Ona zna priorytety.

Czas pokaże, jak rozwinie się ta relacja. 

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie Gazeta.pl 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.